Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ıhm...şey

3 posters
YazarMesaj
Arutha ConDoin
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Arutha ConDoin

Lakap : art,tha,doin
Nume : 4750

ıhm...şey Empty
MesajKonu: ıhm...şey   ıhm...şey Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 3:35 pm

16 yaşında biriyim ama mağdurum lise 1 deyim çünkü dil'e yatkınım dil dil dil -ama reklamcılık okuyup metin yazarı olucam- diye yırtınırım,yarışmada 1. lik aldık 9 lar arasında,baskete meraklıyım pg oynayan biriyim arkadaş grubu arasında lakabım the punitive pota altına giremiyorum ama üçlüklerim iyidir o yüzden hep dışarıda durup top beklerim ve basketbolda böyle adamlara "cezalandırıcı" denildiğinden lakabım punitive öyle işte.kum rengi saçım-yaşasın Tomas- ve gözüm mavi - Yine yaşasın tomas- kişisel özelliklerime gelirsek klasikçiyim ve geri kafalıyım -hani edward gibi bknz ' verandada buzlu çay'- bu özelliğim yüzden neredeyse kimseyle çıkmadım onu beklemek gibi bir konumdayım ve sanırım "o"nu buldum ama o beni bulamadı ya da buldu farkında değil -olaylar karışık- Kitaplara ve müziğe karşı zaafım var. Arada gitar,bateri çalarım ama öylesine yani. Çok çabuk sinirlenir zor-kolay sönerim -kişiye bağlı- açıklayacak fazla bir şeyim yok aslında derslerim iyi ama hocaların nefret edilesi öğrencilerindenim sadece biyolojici beni seviyor Very Happy -adam benim gibi işte ve aşırı egoist ve anneme zeki demişti onu hatırlıyorum.asdf ilk kez zeki demişlerdi- annem okul aile birliğinde olduğundan okulda arka sağlam hani 12lerin neredeyse hepsi tanıdık filan öyle.

Soru sorun ben cevaplarım
Calanthe J. September
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Calanthe J. September

Nume : 4764

ıhm...şey Empty
MesajKonu: Geri: ıhm...şey   ıhm...şey Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 6:16 pm

Saygııııın afdafd. Tekrar hoş geldin demek istiyorum^^
Arutha ConDoin
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Arutha ConDoin

Lakap : art,tha,doin
Nume : 4750

ıhm...şey Empty
MesajKonu: Geri: ıhm...şey   ıhm...şey Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 8:19 pm

tekrardan hoşbuldum :İ
Harexis L. Black
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Harexis L. Black

Nume : 4740

ıhm...şey Empty
MesajKonu: Geri: ıhm...şey   ıhm...şey Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 12:13 pm

bi de kendini tanıtırken adını söyleyeydin saygın o romanı okumam gerekmicekti kim bu diye hayvan insan Very Happy basketbolmuş Very Happy bir metre boyuyla neyin basketbolunu oynuyo artık Very Happy

ıhm...şey
1 sayfadaki 1 sayfası