Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Angel.

YazarMesaj
Angel Moreau
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf

Nume : 2785

MesajKonu: Angel.   Perş. Mayıs 12, 2011 5:33 pm

İsminin bütün zıtlığını taşıyan bir karakter Angel.Yeşil gözlerinde alevin kırmızığını görebileceğinize eminim. Çok sakindir. Kendini hiç yıpratmaz; çünkü kendini çok beğenir. Ne kadar güzel olduğunun farkındadır ve bu güzelliği kullanmasa yazık olacağına inanır. Kızıl saçları ona gücünü her yerde yansıtması için bir fırsat tanır. Gelişinden ve saçlarını huzurla savuruşundan bir flamma olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Zekası çok kıvraktır. Özellikle kendini kurtarma konusunda ustadır. Her olayı başlatıp kaçanlar arasında yer alabilir. İnsanları birbirine düşürerek izleyemeye bayılır. Özellikle alevin yakıcılığını izlemek onun için vazgeçilmez bir tutkudur. Çok kızdırırsanız size gerçekten zarar verebilir. Bu yüzden genelde insanlar onu kızdırmaktan çekinir. Dışarıdan baktığınızda çok fazla dostu vardır; ama kendi içinde çok azına güvenebilmektedir. Bu güvensizliğine ailesinden küçük yaşta kopması sebep olmuştur.

Kurguları açık bir biçimde buraya yazacağım. O yüzden kurgunuz yoksa bile lütfen karakterim hakkında düşüncelerinizi yazarak başvurunuz ki kurgu çıkartabilelim. Kurgular;
#
Marlon E.Karle; Onu ilk ateşimi söndürdüğünde görmüştüm. Suyunu ateşime doğru savurduğunda bütün sinirimi üzerine çekmişti. Uzun zaman birbirimizle uğraştık; ama hiç anlayamadığımız bir süre sonra anlaşmaya başladık. Sanırım biz ateş ve su zıtlığını tersine çeviren iki kişiyiz.
# Judas S. Juvanolis; Aslında su ırkıyla çok iyi anlaşabildiğim söylenemez; ama garip bir biçimde kendine olan güvenle benim ilgimi çekiyorsun. Hareketlerin ve duruşun sayesinde çok fazla gözüme batmıştın ve tanıştık. Özellikle çello çalarken dinlemeyi çok seviyorum. Çok fazla güvenimi kazanmamana rağmen çok iyi vakit geçiriyoruz birlikte. Bu güvenini hiç kaybetmemeni umarım. Beni daima bu denli sakin tutabilmeni de o güven sağlıyor çünkü.
# Adrian Black; İlk önce arkadaşız. Umarım yakın olucağız. (Bu kurgu Ian'a mı Adrian'a mı bende bilemedim. asdsa)
# Calanthe September; İyi anlaştığım. (Kurgu trafiğe takıldı.)

En son Angel Moreau tarafından Perş. Mayıs 12, 2011 6:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Judas S. Juvanolis
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Jude, Sal
Nume : 2786

MesajKonu: Geri: Angel.   Perş. Mayıs 12, 2011 6:01 pm

Sana kalmiss?
Calanthe J. September
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf

Nume : 2807

MesajKonu: Geri: Angel.   Perş. Mayıs 12, 2011 6:16 pm

Mine seninle iyi anlaşmalıyız benceee (:
Adrian Black

Lakap : Ad
Nume : 2805

MesajKonu: Geri: Angel.   Perş. Mayıs 12, 2011 6:18 pm

İlk önce bir arkadaş olalım da sonra yakınlık derecesini ayarlarız.
Angel Moreau

MesajKonu: Geri: Angel.   Perş. Mayıs 12, 2011 6:29 pm

Eklendi. Judas kurguyla ilgili bir sorun varsa buradan veya pm'den konuşalım. Very Happy
Judas S. Juvanolis

Lakap : Jude, Sal
Nume : 2786

MesajKonu: Geri: Angel.   Perş. Mayıs 12, 2011 6:38 pm

Cok begendim evet Very Happy Bi de su eklenebilir Judas daima seni sakinlestirebiliyor su ates gibi Very Happy
Angel Moreau

MesajKonu: Geri: Angel.   Perş. Mayıs 12, 2011 6:42 pm

Evet, olabilir. Ekliyorum hemen Very Happy Beğenmene sevindim.
Jolene Juhász

Lakap : lene, jj
Nume : 2790

MesajKonu: Geri: Angel.   Perş. Mayıs 12, 2011 8:25 pm

Beni de ekleee.
Anna A. Di Laurentis
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Anna, Ann, ikinci adımı bilenler Ady'de der.
Nume : 2811

MesajKonu: Geri: Angel.   C.tesi Mayıs 14, 2011 10:32 am

Şimdi Anna biraz farklı biridir. Onu yakından tanımayanlar onun deli olduğunu düşünebilirler, çünkü Anna bazen ne yaptığını kendi bile bilmez. Ağlarken aniden gülmeye başlayabilir ya da kahkahalarla gülerken aniden gözyaşlarına boğulabilir. Arkadaşlarına çok değer verir, arkadaşları onun her şeyidir. Ayrıca Anna bazı konularda hassastır ve sinirlenince kendine bile zarar verebilir.

Ona göre eklersin işte. (:

Angel.
1 sayfadaki 1 sayfası