Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Planlar

YazarMesaj
Bernard Lapiere
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 2752

MesajKonu: Planlar   Cuma Mayıs 13, 2011 12:22 pm

Malum, seneler geçecek ve biz bu okuldan mezun olacağız. Toprak Elementi kullanıcıları olduğumuz için de Terra veya Econtra Krallığı'na mensup olacak, yok "İstemiyorum, gezineceğim ben" diyorsak da gezgin olacağız. Şahsi fikrim Terra Krallığı'ndan yana. Ve eminim ki, "kral, kraliçe, prens, prenses, soylu" vs. gibi rütbeler hemen alınacak. Ama asıl bir krallığa lazım olan kişiler; "Şifacılar ve Zanaatkâr" sınıfı. Savaşlarda yaralanan cengâverlerimizi kim iyileştirecek? Kim en kaliteli zırhları, kılıçları, gürzleri yapacak bize? Her ne kadar basit gibi gözükse de en önemli kısımlardan birini teşkil etmekte şifacılar ve zanaatkârlar. En az birer tane lazım hâliyle. Şimdiden gelecek planlarımızı kurmak gerekli.

Evet, şimdi soruyorum. Gelecek Planlarınız neler?
Zack Cliff Burton
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf

Nume : 2725

MesajKonu: Geri: Planlar   C.tesi Mayıs 14, 2011 1:43 pm

benim egom emir almayı kaldırmaz. O yüzden yüksek mevkilerden birini planlıyorum (kral,prens vb..) Smile
Satellite Morgan

Lakap : Sat, Lite, Satel.
Nume : 2768

MesajKonu: Geri: Planlar   Paz Mayıs 15, 2011 7:35 pm

Ben Econtra Krallığı'na mensup olmayı düşünüyorum veya gezgin falan. İlginç olabilir gezgin olmak. Very Happy
Diora Maedhros
Admin / Toprak Kullanıcısı / Toprak Profesörü / Terra Bölüm Başkanı
Admin / Toprak Kullanıcısı / Toprak Profesörü / Terra Bölüm Başkanı

Lakap : Lakap mı? Göçük altında mı kalmak istiyorsunuz?!
Nume : 2835

MesajKonu: Geri: Planlar   Paz Mayıs 15, 2011 11:03 pm

Bölüm başkanınız olarak size Econtra Krallığı'nı öneririm çocuklar. Burada geçirdiğiniz üç yıl sonunda fark edeceksiniz ki, dört elementin de bir arada barınması çağdaşlığı ve aydınlanmayı beraberinde getirir.

http://fantasia.my-rpg.com

Planlar
1 sayfadaki 1 sayfası