Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öneri Kazanı

2 posters
YazarMesaj
Bernard Lapiere
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Bernard Lapiere

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 4766

Öneri Kazanı Empty
MesajKonu: Öneri Kazanı   Öneri Kazanı Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 12:23 pm

Adı üstünde Öneri Kazanı. Atın önerilerinizi. Dinliyorum kampdaşlarım *-*
Diora Maedhros
Admin / Toprak Kullanıcısı / Toprak Profesörü / Terra Bölüm Başkanı
Admin / Toprak Kullanıcısı / Toprak Profesörü / Terra Bölüm Başkanı
Diora Maedhros

Lakap : Lakap mı? Göçük altında mı kalmak istiyorsunuz?!
Nume : 4849

Öneri Kazanı Empty
MesajKonu: Geri: Öneri Kazanı   Öneri Kazanı Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 11:14 pm

~ Malumunuz önümüz yaz. İlk olarak diyorum ki Terra Kampı olarak şöyle diğer kampları imrendirecek bir parti yapalım. Mekanını siz seçersiniz, ben de isterseniz seve seve katılırım. Partinin kuralı da kamp dışından kimsenin katılamaması olsun derim. Ay o benim sevgilim, yok onsuz hiçbir yere gidemem falan yok. Terra Kampı'ysak, dışarıya kapalıyken de eğlenebilmeyi başarmalıyız. Bu partinin sizleri yakınlaştıracağı görüşündeyim. Fikir beğenilirse, partiyi 18 Haziran'da başlatabiliriz sanırım.

~ Karakterler arası kurgularınızı geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Aslında diğer kamplara göre bu konuda zayıf olduğumuzu fark ettim. Aranızda hiç kurgusuna göre öz kardeş olan birilerine veya yüzyılın ölümsüz aşkına rastlamadım. Öneriden çok size ve başkanınıza görev; ne yapın edin, birbirinizle olan kurgularınızı geliştirin. Hatta bunun için bir rapor bölümü bile açılabilir. Kiminle kimin ilişkisi ne durumda falan... İsteyenler benimle de kurgu oluşturabilir.
http://fantasia.my-rpg.com
Bernard Lapiere
Bernard Lapiere

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 4766

Öneri Kazanı Empty
MesajKonu: Geri: Öneri Kazanı   Öneri Kazanı Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 11:29 am

İlk öneri harika profesör. Olursa katılacağımdan hiçbir kuşkunuz olmasın.

İlişkilerde elimden geleni yapmaktayım ama herkesin belli bir kurgusu var. İlişkisiz kalmak zorunda olduğum karakterler de mevcut maalesef. Ayrıca, sizinle kurgu yapmak istemez miyim hiç Smile Böyle bir lütfe mahzar olursam ne mutlu bana *-*

Öneri Kazanı
1 sayfadaki 1 sayfası