Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~

YazarMesaj
Damita Dione Delphia
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Damin
Nume : 2674

MesajKonu: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   C.tesi Mayıs 14, 2011 6:43 pm

Şimdi arkadaş,
Çoooook üşengecimdir ben. Ama söz konusu gezmek olunca uçarak bile her şeyi yapabilirim. Dans etmeye bayılırım. Biraz çılgın, biraz hırslıyım. Müziksiz bir günüm geçmez. Soğuk kanlı görünürüm ama aslında
sevecenimdir. Her zaman güvenilir biri oldum.Çok iyi sır tutarım. Adalet yoksa ben de yokum. Simetri hastalığım ve renk takıntım var. Suya fazla düşkünüm. Sıcağı çook severim. Ben böyleyim şimdi benimle hengi sıfatla arkadaşlık kurmak istiyosanız söyleyin her zaman beklerim efendim.

*Calanthe J. September-Dokunmayın ona o benim bu okuldaki ilk arkadaşım, tek sığınağım.
*Thomas Miller-Düşman olmayı sen istedin, seni çamura çevirebilirim.
*Arutha ConDoin-Hava'lı bi kardeş (:
*Anna A. Di Laurentis-Bu kız aynı ben ! Topraklardan tek dostum
*Joseph Glady-Onu da güldürebileceğim. Maceranın doğa'dan ibaret olmadığını öğrenmeli.
*Elanora Caranthir - Bu kızla iyi anlaşacağıma eminim.

Spoiler:

En son Damita Dione Delphia tarafından Ptsi Mayıs 16, 2011 4:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Calanthe J. September
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf

Nume : 2685

MesajKonu: Geri: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   C.tesi Mayıs 14, 2011 7:37 pm

Biz iyi anlaşmalıyıız <3
Thomas Miller
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Tom
Nume : 2662

MesajKonu: Geri: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   C.tesi Mayıs 14, 2011 8:16 pm

Tam düşman olmak istediğim kişisin. Smile
Damita Dione Delphia

MesajKonu: Geri: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   C.tesi Mayıs 14, 2011 8:27 pm

O zaman Onaylandı *
Arutha ConDoin
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : art,tha,doin
Nume : 2671

MesajKonu: Geri: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   C.tesi Mayıs 14, 2011 10:03 pm

nereye ehlicen beni ?
Anna A. Di Laurentis

Lakap : Anna, Ann, ikinci adımı bilenler Ady'de der.
Nume : 2689

MesajKonu: Geri: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   Paz Mayıs 15, 2011 6:10 am

Şimdi Anna biraz farklı biridir. Onu yakından tanımayanlar onun deli olduğunu düşünebilirler, çünkü Anna bazen ne yaptığını kendi bile bilmez. Ağlarken aniden gülmeye başlayabilir ya da kahkahalarla gülerken aniden gözyaşlarına boğulabilir. Arkadaşlarına çok değer verir, arkadaşları onun her şeyidir. Ayrıca Anna bazı konularda hassastır ve sinirlenince kendine bile zarar verebilir.

Ona göre eklersin işte. (:
Joseph Glady

Lakap : Josh
Nume : 2702

MesajKonu: Geri: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   Paz Mayıs 15, 2011 6:57 am

Açıkçası hoşuma gittin. Yani eğer 'parti kızı' gibi bir karakterin varsa beni - eğlendirmeye, güldürmeye çalıştığım dostum- olarak ekleyebilirsin Smile
Damita Dione Delphia

MesajKonu: Geri: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   Paz Mayıs 15, 2011 7:19 am

Artık hepiniz hayatımda iyi-kötü yeer alıyorsunuz Smile
Elanora Caranthir
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Nora, Ell.
Nume : 2744

MesajKonu: Geri: Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~   Paz Mayıs 15, 2011 11:27 pm

Olumlu bir ilişkimiz olsun isteriim. Smile

Dam, Damin, Damit, Dio ne dersen de~
1 sayfadaki 1 sayfası