Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışma

3 posters
YazarMesaj
Damita Dione Delphia
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf
Damita Dione Delphia

Lakap : Damin
Nume : 4753

Tanışma Empty
MesajKonu: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 8:06 am

Sabahın ilk ışıkları göz kapaklarıma işkence eder gibi odama sızmış ve beni uyandırmayı başarabilmişti. Saatin o6.oo olması havayı ilgilendirmiyor gibiydi. Dışarıda ki hava tüm hayvanları yerinden çıkarmayı hedeflemiş gibi hafif bir rüzgar estiriyordu. Bu adaya geldiğimden beri bugünü en güzel günüm ilan edebilirim. Zaten geleli de çok olmadı. Penceremi araladım. Kalkıp hazırlanmak ve doğaya çıkmak istiyordum. İlk geldiğimde birkaç yer gördüm oraları keşfetmek isterim. Yatağımdan büyük zahmetlerle kalktım, uyku kadar güzel bir şey yok. Dilimde eski şarkılardan bir melodiyle elimi yüzümü yıkadım. Su beni çok rahatlatıyor, sanırım önce deniz kenarına gitmeliyim. 'Dolabımın günlük kıyafetlerim olmayan' kısmından bir T-shirt seçtim ve altımada beyaz bir kapri geçirdim saçlarımı -bunu asla kaçırmamalısınız- ne kadar nefret etsemde at kuyruğu topladığım gibi dışarı çıktım.

Güneş ışığı koridorlardaki devasa pencerelerden içeri damlıyordu. Mercek görevi gören camlar içeriyi bir hayli ısıtmıştı. Bu saatte sanırım herkes uyuyor olmalı, koridorlarda birkaç kişi yürüyordu. Tanrım diye mırıldandım, bu binanın hangi kapısı nereye çıkıyor ?! Gelişi güzel bir kapı belirledim ve hedefime doğru kararlı adımlarla yürüdüm. Bu bina bana çok korkutucu geliyor. Arkamda biri varmış gibi gittikçe hızlandım ve kendimi dışarı attım. Güneşin yüzüme çarpmasıyla yüzümde bir tebessüm oluştuğunu hissedebiliyorum. Fena halde rahatladığımı düşünüyorum. Çok uzun bir patika yol gördüm ve yürümeye koyuldum etrafa bakılırsa ormana doğru gidiyor olmalı. Çevredeki ağaçlar sanki insan gibi beni izliyordu. Kafamı kaldırıp baktığımda başka yerlere çevirdiler gözlerini sanki. Biraz daha yürüdüm ormanın derinliklerinde kaybolmayı arzulayıp kapadım gözlerimi ve açtığımda karşımda tanıdık bir yüz gördüm.

Bu çocuğu tanımıyorum ama bir yerde görmüş olmalıyım. Şaşırdığımı belli etmeden en tatlı gülümsemelerimden birini yaptım ve "Günaydın" dedim incecik bir sesle. "Günaydın" diye karşılık verdi o da. Bu saatte burada ne aradığını merak ettim doğrusu. Başka kimse yoktu etrafta. Tam ağzımı açtım ki, "Gözlerini kapatmış burada ne yapıyorsun?" diye sordu. "Ormanda kaybolmayı diledim" dedim kısık bir sesle. Şaşırdı tabi ki ama tepkisiz kaldı. Öyle mi der gibi kaşlarını kaldırıp çevreye bakınmaya başladı. Sanırım fazla umursamazolan bu çocuk beni fazlasıyla şaşırttı. "Kendimi tanıtmayı unuttum" dedim hafif birgülümsemeyle. "Adım Damita."
Joseph Glady
Joseph Glady

Lakap : Josh
Nume : 4781

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 8:52 am

Güneş isteksizce, şevkle her gün hayat verdiği aydan uzaklaşıyor. Dünyanın başka bir tarafında hayatını monoton geçiren insanlar, bekliyorlar ayın onlara eşlik etmesini. Kimisi korkuyor ayın umutsuz ışıklarından. Kimisi de istiyor ki gündüzü, kara bir örtü misali kapatsın. Kimisi umutluca bir güne başlıyor, kimisi korkularından kaçmak izin zamanın akmamasını istiyor. Şükürler içerisinde tanrıya yakaran kullar, ibadetlerine devam ediyor.

Mistik canlıların, ormanların, kuşların, çiçeklerin, yaprakların hayatı başlıyor gün ışığıyla beraber. Ahenk içerisinde kalmaya çalışıyor bütünü. Alışılageldik olayları bekliyorlar her daim. Güneşin onlara küsmesinden ve öfkelenmesinden korkuyorlar. Bir nefse hakim olmak için yalvarıyorlar göremedikleri tanrılarına. Besin bırakıyorlar her gün doğaya. Renk katıyorlar onlar, hayata ve insanlığa.

Yaşlı irem bahçelerinden umutsuzca kopmuş çiçeklerin rahatlatıcı kokusu yayılıyor etrafta. Ladin ağaçlarının sessizliği ise tüyler ürpertiyor. Dikkatimizi çekmeyen mantarlar, bir ağacın kolları altında karanlıklara gömülmek istiyor. Heyecanla beklerken güneşi bazıları ve isteksizce beklerken umutsuz gün ışığını bir çoğu. Güneş gibi bir enerjinin dâhi nefsinin olmamasına rağmen gün doğuyor.

Diğer günlere nazaran daha az bir monoton geçen hafta sonunun başlangıcıydı gün ışığının içeri yavaşça süzülmesi. Gün ışığıyla ahenkli olarak denk gelen yeşil gözleri aydınlandı aniden. Pembe diliyle, dudaklarını nemlendirmesinin ardından kolayca ayağa kalktı. Uykusunu aldığından belli olacak ki zinde hissediyordu kendisini. Adını bilmediği bir ağaçtan yapılmış kasenin içeresindeki temiz suyu yüzüne geçirdikten, avucunun içinde kalan su zerreciklerini de saçlarını düzelttikten sonra aynasının karşısına geçti. Geceden kalma T-shirtünün düzgün olduğunu görünce sadece dizine kadar gelen bir şort geçirdi altına. Tahta zeminin üzerinde hızlıca beş-on tane şınav çektikten sonra yavaş yavaş ısındığını hissediyordu. Ayağına spor bir ayakkabı almasının ardından koşarak çıktı ılık koridora. Koşmaya devam ederek çıktı geniş bir kapıdan. Karşısında bütün ihtişamıyla orman vardı. Hayatının yarısını geçirdiği, beyninin yarısını burada bıraktığı bir yer. Gülen yüzünün eşlik ettiği koşusuna devam etti. Bir kaç yüz metre geçtikten sonra su sesini fark etti. İnce, belki nehirden bile sayılamayacak küçük bir su pınarı geçiyordu önünden. Hafif kaygan zeminin üzerinde sıkıca bekledi. Gözlerini kapamış, derin soluklar alacakken gözlerini öfkelenmiş bir sırtlan gibi kıstı. Serilikle yerden aldığı uzun kıymık parçasını avucunun yukarısına doğru iteledikten sonra arkasına döndü. Klasik giyinmiş bir aqua kızı üstüne doğru koşuyordu Josh'ın. Delirmiş olduğunu düşündüğümde gözlerini sonunda açabilmişti. Edalı bir selamla beş metre ötemde durdu. Josh'ın sorduğu soruya garip bir cevap vermesinin ardından kendisini tanıttı genç kız. Soğuk kanlılığını koruyarak başını su birikintisine çevirdi. "Benim adım da Joseph. 'Josh' diye hitap edebilirsin." dedi basitçe. Kısa bir sessizlik sonrası tekrar lafa girdi. "Ormanın içinde hep böyle koşturur musun?! diye sordu. Hafiften ironili konuştuğunun farkındaydı fakat pişman değildi.
Damita Dione Delphia
Damita Dione Delphia

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 9:38 am

"Ben, koştuğumun farkında bile değildim" diye kıkırdadım. "Burayı yeni keşfetmeye başlamıştım, normalde doğayı severim ama bu ada bana çok garip geliyor" dedim. İp gibi akan suyun kenarına oturdum. "Belki korkmuyorum ama çok değişik bir yer, ben değişikliğe alışkın değilim" dedim. Şu işe bak yine çok konuşmaya başladım ben. O kadar patavatsızlaştım ki hemen sohbete başladım. Salak Damin! Belki çocuk seninle konuşmak istemiyor. Öylesine konuşmaya dalmışım ki yanıma oturduğunu farketmedim bile. Tabi ki benim için oturmadı yere. O da bir Aqua Çocuğu suyu izlemek bile yetiyor sanırım rahatlamak için. "Aynı sınıftayız sanırım" dediğimde ellerini suda yüzdürürken etrafına bakınıyordu. Bende o bana bakmıyorken rahat rahat inceleyebilirdim. Adeta kusursuz bir fiziği olduğuna yemin edebilirim. Ama sanki biraz soğuk birisi. Kafasını aniden çevirdğinde ne yapacağımı bilemedim uzaklara bakıyormuş gibi görünerek "Aileni özlüyor musun?" dedim. Ona anlatmam gereken çok şey olduğunu düşünüyorum; buraya gelmeyi çok istediğimi, annemin yıllar önce öldüğünü ve babamın umursamaz biri olduğunu, aslında ateş kullanıcısı olduğumu düşündüğümü fakat daha ateş testi olmadan su kullanıcısı olduğumu öğrendiğimi vs. vs. ... Korkup kaçmadan önce aslında 16 yaşında olduğumu ama babamın bile bana 17'ymişim gibi davranmasının nedenini hala merak ettiğimi, onun bilip bilemediğini sormam gerek.

Orman öylesine güzel bir yer ki şehirlerdeki onca binadan, içinde ki işe yaramaz binlerce insandan çok daha iç açıcı bir yer. Kuşlar cıvıl cıvıl, her renkte yaprak var. Kuşların sesini bastıran akarsulardan yüzüme hafif hafif damlalar değiyordu. Ferahlamak isteyen herkes burda yaşabilir. Binlerce çiçek çeşitleri, yüzlerce ağaç, bir o kadarda hayvan doluydu burası, muhteşem bir yer.

Tüm bunları düşünürken bir yandan Josh'ı dinlemeye çalışıyordum. Bana bir şeyler anlatıyordu ama ben anlamıyordum. Bu kadar hoş bir mekanın içinde böylesine tatlı biriyle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. O çok hoş biri ama bu özelliğini kullanmayı bilmiyor olmalı, onu güldürmeliyim.
Joseph Glady
Joseph Glady

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 10:00 am

Sessiz pınarın ufak kayalara çarpıp, kenarlara doğru küçük küçük dalgalar oluşturduğunu daha yakından görmek için oturdum. Kızın konuşmalarından nasıl bir kişiliğe sahip olduğu az çok kestiriliyordu. Sevencenliğini ve huzurunu kaçırmamak için benliğimden biraz ayrılmaya çalıştım. Çocuk ruhlu kişiler Josh'a göre saf kişilerdi. Önyargılı davranmayıp kızı dinlemeye devam etti. Uzun ağaçların arasından sızan güneş ışığı sırtımıza vuruyordu. Konuşmasını bitirdiğinde yüzünü çevirip Damita'ya baktı. "Evet, aynı sınıftayız." dedi. Sorusunu cevapladıktan sonra kısa bir sessizlik oldu. Hatırlamaması gerektiği bir soruyu sorunca yüzünü büktü Josh. Aralarında dört karış vardı. Ellerini kullarak Damita'ya yaklaştı. Bacaklarını çapraz haldeyken, ayakkabısının altı bütün bacağı boyunca sürtmüştü. Kirlenmesini önemsemeden ellerini kızın at kuyruğu saçına doğru götürdü. İpeksi saçlarını kavradıktan sonra tokasını çıkardı el çabukluğuyla. Tokayı diğer eline alarak sırtını çimlerin üzerine bıraktı. Karşısında iki dağ ve eteklerindeki ağaçların manzarası vardı. Arkasındaki büyük çam ağacı güneşi gölgeliyordu. Yerleştikten sonra konuşmaya başladı. "Bunları konuşmak artık bizim kaderimizde yok. Artık eski yok." dedi isteksizce. Damita'nın uzun saçları omuzlarına kadar salkımlandı. Yüzüne küçük bir eda kondurarak tekrar konuştu Josh. "Saçların böyle daha güzel açıkçası." dedi ve dağın eteklerinde kalan güzel ağaçları seyretmeye koyuldu.
Damita Dione Delphia
Damita Dione Delphia

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 10:59 am

Başka zaman olsa bu kadar rahat olamazdım eminim. Bana doğru yaklaştığında biri korkardım aslında ama Josh yanıma doğru geldi. Elleri saçıma doğru giderken ne yapacağını açıkçası merak ettim. Beyaz tokamı tuttu sanki canımı acıtmak istemiyormş gibi yavaşça çekti. Turuncu saçlarım omzumun üstünden çimlere doğru uzanıyordu. Uzandı yere, gökyüzüne bakıyordu. Az önce sırtımıza vuran ışık şimdi yüzüne vuruyordu ve bende uzandım yanına. Saçlarım çimenlerin arasına karıştı. Çok rahattım, normalde bir erkeğin yanında-hele ki yeni tanıştığım bir erkeğin yanında- hep diken üstündeyimdir. Saçlarım, makyajım, kıyafetim.. Tanrım, kusursuz olmalıyımdır. ama şimdi ne haldeyim bilmiyorum. Kim bilir belki de yeniden aşık oluyorumdur.

Uzandığımızda güneş arkamızdan yüzümüze vuruyordu. Gözümü kapattım yine "Duyuyor musun?" dedim. Neyi duyması gerektiğini sormadı çünkü ikimizde incecik akıp giden suyun sesini çok rahat duyabiliyorduk.. Elimi karnımın üstünde tutuyordum. Ama doğayla bütünleşmek ister gibi toprağa dokundum. Bütün enerjim topraktaydı artık...
Joseph Glady
Joseph Glady

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 2:57 pm

Ilık rüzgar çimlerin arasında daha bir istekli eserken devam etti gözyüzünü seyretmeye. Damita'yı gevşetmeyi başarabildiğinin sevinci yüzündeki mutlu portreden belli oluyordu. Birisini gevşetebilmekten dolay olan sevincinden emin olmak için yeşil gözlerini Damita'nın turuncu saçlarına doğru çevirdi. "Buraya sık geldiğini sanmıyorum. Yalnız başına gündüz vakti öfkeli birisine denk gelebilirsin. dedi turuncu saçlarını dikkatlice seyrederken. Suyun olduğu tarafa yönelerek iki avucunun alabildiği kadar su aldı eline. Avuçlarının içiyle önce yüzüne, nemli kalan bölümüne ensesine bocaladıktan sonra Damita'nın yanına tekrar uzandı.
Damita Dione Delphia
Damita Dione Delphia

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 3:33 pm

Bir ara kalktı uzandığı yerden. "Buraya sık geldiğini sanmıyorum. Yalnız başına gündüz vakti öfkeli birisine denk gelebilirsin." Gidiyor sandım, akan sudan biraz alıp yüzüne çarptı. Geri uzandı. İlk defa geldim buraya, yalnız dolaşmayı sevmem aslında ama merak ettim. Sen öfkelendiğin için mi gelirsin buraya? dedim. Uzunca bir süre sessiz kaldı. O anda 'ÇATLADIM' diyebilirim. Sanıyorum ki biraz dikkati dağınık biri. Doğayla çok ilgili ama ben onu benimle ilgilendirmeyi başarabilirim sanırım. Önce hızlıca kalktım "Ne oldu?" dedi. "Bir şey olmadı iyiyim." dedim. Sonunda dikkatini çekmiştim. Benimle ilgilenmek zorundasın, yoksa fena olur diye geçirdim içimden. Yavaşça yere uzanırken her zaman işe yarayan bayılma 1 numarasını uyguladım. Biraz kötü olabilir sadece başkaları değil ben bile bazen inanıyorum. Uzun sürmüyor ama hemen uyanabilirim, ama insanlara yaşattığım panik paha biçilemez. Bazen kötü biriymiş gibi tanınabiliyorum ama beni gerçekten tanımak isteyenler daha sonra nasıl biri olduğumu öğreniyorlar. Şimdi ise nasıl uyandığımı bile hatırlamıyorum..
Joseph Glady
Joseph Glady

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 4:23 pm

Sıcak hava biraz daha etkisini arttırmışken cevapladı soruyu. "İlk defa geldim buraya, yalnız dolaşmayı sevmem aslında ama merak etti. Sen öfkelendiğin için mi gelirsin buraya?" dedi. Sözcüklerimi kafasında toparlarken isteklice ayağı kalktı. Bir şeylerin ters gittiği düşüncesiyle yeşil gözlerini ona doğru çevirdi. "Ne oldu?" dedi. Ses tonundan yalan söylediğinin farkındaydı. Sarhoş genç kızlar gibi yürüyordu. Sağ dizimin üzerine çıktı hemen Josh. Çekici turuncu sağları önce sağa ardından aynı hızla sola savruldu. Josh heyecanlandı ve göz bebekleri fal taşı gibi oldu aniden. Genç kız önce tökezledi aydından yere düştü. Büyük bir serilikle atılsada öne doğru, yetişememişti genç kızı tutmaya. Josh'a göre çok küçük bir kişiydi. Kafası Josh'ın elinden birazcık büyüktü sadece. Yerden onu yavaşça kaldırmakta zorlanmadığı gibi güzel saçlarını yüzünden çekmeye de zorlanmamıştı. Başını sağ dizine yaslamasının ardından heyecanla konuştu. "Damita! Damita! Uyan! Damita..." Yavaşça başını toprağa yasladı. Uykudayken daha güzel göründü Josh'ın yüzüne. Narin ve saf. Ayaklarından ayakkabılarını çıkardıktan sonra bir kenara bıraktı. Ojesi yeni kurumuş ayaklarını, önündeki su pınarının içine yavaşça bıraktı. Soğuk akan suyun iyi gelmesi ümidiyle avucuna alabildiği kadar suyu alnına serpti elleriyle. Ayaklarını kurumak üzere sol dizinin üzerine aldı yavaşça. İki avucuyla sıkıca tuttuğu uzun çimleri başının altına koydu ve uyanmasını ümit etti.
Damita Dione Delphia
Damita Dione Delphia

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 5:05 pm

Ayaklarımda hissettiğim soğukluk sayesinde yavaşça yükselen melodiye benzeyen sesini duydum. Uyanmam için ısrar ediyordu ama başımın dizinin üstünde olduğunu anladığımda uyanmak istemedim. Ama amacıma ulaştım artık kalkabilirim dedim ve munzurca gülümsedim. Belki sinirlendi ama çok hoş bu olay. Birileri seninle özel olarak ilgileniyor.

Kafamı kaldırdım, az önce dizinde uzanıyordum ama şimdi yerdeyim. Her neyse "Sakin ol Josh, ben iyiyim." dedim gayet sakin bir şekilde. "Arada oluyor böyle çok üzülünce, sevinince herhangi bir şeyden dolayı heyecanlanınca bayılıyorum." Nasıl yani der gibi bakıyordu yemyeşil gözleriyle. "Heyecandan." dedim. Tüm bunları söylerken hala yerde uzanıyordum. İçimden bir ses Kalk bence diyordu. Ellerimi kullanmadan kalktım ayağa hızlıca. Ona doğru baktım, "biraz yürüyelim mi?" dedim. Yürümeye gerçekten ihtiyacım vardı. Her ne kadar numara yapmış olsam da bayıldım sonuçta. Hareket, oksijen lazım bana. Hiçbir şer söylemedi o da benden daha çevik ve hızlı bir şekilde ayağa fırladı. Üstündeki T-shirtü düzeltmek için ucundan tutup aşağıya doğru çekti ve yürümeye başladık. Konuşmak için hazırlanıyor gibi soluk aldı ve bir şeyler anlatmaya başladı..
Joseph Glady
Joseph Glady

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 5:19 pm

Endişelenmemiş gözleriyle Damita'yı seyrederken göz bebeklerine yavaşça güneş değiyor isteksizce uyanıyordu. Baygın halinden eser kalmamış gibi davranıyordu yatar haldeyken. Garip konuşmasıyla Josh'ı, baygın halinden daha fazla telaşlandırmıştı. Kendisini ona mükkemmel gibi bir davranış sergileyip seygilemediği düşüncesiyle beklerken yürümek istediğini söyledi Josh'a birden. Damita bir kaç adım attıktan sonra nemli saçları bayılmadan önceki gibi bir sağa bir sola savruluyordu. Josh ardından ilerken bir şeye takıldı. Bakmak için eğildiğinde Damita'nın ayakkabılarına çarptığını fark etti. Tabanı düz ayakkabıları eline almasının ardından Damita'nın şaşkınlığına içten içe güldü. Arkadasından onu takip etmek üzere seri adımlarla ilerledi. Damita'nın pesimist hali Josh'ın hoşuna gitmiş farkında olmadan kalp atışları hızlanmıştı. Ondan hoşlanma düşüncesiyle daha da yanına yaklaştı. Hislerini gizlememeli düşüncesiyle elini omuzuna atacakken yumruk haline getirdi sağ elini. Göz göze gelmemek için gökyüzüne bakarak konuşmaya başladı. "Erkek arkadaşın var mı ? dedi dişlerini sıkarak. Pişman olduğunu düşündü kısa bir süre. Belki duymamıştır duygusuyla diğer konuşmasına başladı. "Ayakkabılarını giymeyi düşünüyor musun ? Yoksa bir taşa basıncaya kadar bekleyecek misin? dedi ve sessizce bekledi.
Damita Dione Delphia
Damita Dione Delphia

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 5:43 pm

Arkamdan gelmediğini hissettim ama anlamamazlıktan geldim. Üstümde bir eksiklik vardı bir hafiflik. Yavaşça yürümeye devam ettim, arkamdan geldiğini anladığımda rahatlamıştım. Hareket ettikçe rüzgarını hissedebiliyorum. Bir ara "Erkek arkadaşın var mı?" diye sordu. Cevap vermedim. bu adaya gelmeden önce mahallemizde hoşlandığım biri vardı ama erkek arkadaşım değildi. . "Ayakkabılarını giymeyi düşünüyor musun ? Yoksa bir taşa basıncaya kadar bekleyecek misin?" dedi. Tabi ya eksiklik ! Ayakkabılarım yoktu ayağımda. Yerde o kadar çok çimen vardı ki hiç birşey hissetmiyordum. Hızlıca döndüm ve muzip bir şekilde güldüm. "Sen çıkardın" dedim. Elinden almak için biraz daha döndüm ve aldığım gibi yere attım. Gözlerimi ondan hiç ayırmadan giydim ayakkabılarımı. Gözleriyle bütünleşen doğa beynimde yemyeşil fırtınalar yaratıyordu.

Az önce ki sorusunu duymadığımı sanıyor olmalı, ama tekrar sormadı. Ben de fazla geçemeden cevap verrmeliydim. "Hayır" dedim. "Ne hayır?" dedi sanki sormamış gibi. "Erkek arkadaşım yok, benim gibi bir kızla çıkmayı kim ister ki?" dedim.Hızla bana baktı sanki, biraz korktum ama belli etmedim. Durmuştu, "Gelecek misin?" diye sordum masum bir gülümsemeyle.
Joseph Glady
Joseph Glady

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 6:07 pm

Soğuk tenini bana dönmesiyle beraber serice ayakkabılarını eliyle aldı. Sinirli gibi görünsede içi parıltı dolu bir kız olduğunu belli ediyordu. Sinirlice yoluna devam ederken erkek arkadaş meselesini açıkladı kısaca. İçinden bir yük kalkmış gibi sevindi Josh. Büyük çam ağacı ve su pınarı berimizde kalmıştı. Bu ormanı iyi bilirdi Josh. Her karışında bir duygusunu bırakmıştı bu yaşlı ağaçların kendisini konuk ettiği yerde. Konuşması bittiğinden sonra sinirlendi Josh. Fakat ortamı gevşetmek için ne söyleyeceğini biliyordu."Bak sonunda doğru konuşmaya başladın." dedi içinden gülerek. Devam etti. "Ayakkabılarını yanındaki erkeğe bile giydirtmeyen, sevecen ve pesimist birisi olarak kim sana bakar ki ?" dedi. Sonradan bir ironi kozu olarak kullanabileceği sözcükleri seçiyordu kafasında. "Zaten bakımdan da anlamıyorsun. Ne o ojeler öyle ?" dedi ve tepkisini bekledi.

Out: Ehehe !
Damita Dione Delphia
Damita Dione Delphia

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 7:24 pm

"Bak sonunda doğru konuşmaya başladın." dedi. Neye uğradığımı şaşırdım doğrusu. "Ayakkabılarını yanındaki erkeğe bile giydirtmeyen, sevecen ve pesimist birisi olarak kim sana bakar ki ?" dedi. O zaman anladım sinirli görünmeye çalıştığını ve hiç beklemediğim anda "Zaten bakımdan da anlamıyorsun. Ne o ojeler öyle ?" dedi. Şok oldum gerçekten. Doğru ya ayakkabılarımı çıkardı ve ojelerimi gördü. "Normalde oje sürmem ama kırmızıyı seviyorum."[/color] dedim. Amacım ortamı ısıtmaktı. İçten içe ısınmıştım bu çocuğa beklemediğim bir anda tanıştım onunla ve şu an arkamızda kalan akarsudan daha fazla dikkatimi çekiyordu gözleri. Konuyu kapatmak ister gibi derin bir nefes aldım hala yürüdüğümüz patika yolun yanlarında çiçekler vardı hepsi ayrı renk hepsi farklı kokuyordu. Fazla rahatlamıştım artık toparlanmam gerektiğini farkettim. Saçlarımı tek elimle toplayıp sağ omzumdan öne doğru attım, üstümü düzelttim. Yürümek hiç bu kadar zevkli olmamıştı..

En son Damita Dione Delphia tarafından Salı Mayıs 17, 2011 4:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Joseph Glady
Joseph Glady

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 1:13 pm

Sabahın ilk saatlerinde bu kadar heyecanlı olan kıza kendisi bile yetişemiyordu. Tatmin olması için biraz yürüse de boşu boşuna kendisini yoruyordu. Yürüyünce kaybolmuş hissi veren durum, değişmeden etkisini sürdürüyordu. "Bu kadar yürüyüş yetmedi mi?" dedi. Sinirlendiğini belli etmemek için tekrar söze girdi. "Tekrar bayılacaksın. Ayakkabılarını giydirmem." dedi sırıtarak.
Harexis L. Black
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Harexis L. Black

Nume : 4740

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 2:08 pm

Bakışlarımı güneşin ilk ışıklarının gittikçe güçlenen huzmelerinde önce boş boş gezdirip ardından yere indirdim. Gökyüzü, yeryüzündeki her kötülüğü görüp değiştirmek için hiçbir şey yapmayan ikiyüzlü bir yaratıktan başka bir şey değildi şu an benim için. Hafif bir meltem estirdim saçlarımı tarayan, gözlerimi kapadım. Kendimi rüzgarın kollarına bırakıp uzaklaştım gökyüzünün aldatıcı güzelliğinden ve altında yatan kötülüğün ekşi kokusundan. Yalnızca benim alabiliyor olmam öylesine trajikomikti ki bu kokuyu… Gülümsedim inadına, Damien’ın söylediği gibi. Kucağıma başını dayamış, kollarımın arasında son nefesini verirken dudaklarından dökülen son kelimelerdi bunlar; gülümse inadına… Görüntüsü gözlerimin önüne geldiğinde kapalı gözkapaklarımdan iki damla firari sızdı yanaklarıma. Kurumuş dudaklarıma yayılan gülümsemeyi orada tutmak hiç bu kadar zor olmamıştı. Gözlerimi açtığımda görüşüm bulanıktı. Uzaktan gelen insan sesleri kulağımı çınlatıyordu, hala uzakta olduklarını bilmek içimi kısa sürecek olan huzurun son demlerini en büyük zevkiyle yaşamamı öğütleyen bir anne edasıyla fısıldıyordu kulağıma. Cebimdeki paketten bir sigara çıkarıp ateşledim ve dumanını ikiyüzlü gök kubbeye gönderdim. Eskilerinin açtığı yoldan birer damla daha yanaklarımdan süzülürken ziyaretçiler gittikçe yaklaşıyordu. Sırtımı, dayadığım dik ağaca paralel olacak şekilde dikleştirip elimin tersiyle yanaklarımı sildim.
Sigaramdan bir fırt daha çekip dumanını salarken ziyaretçilerimin ileride bir yerde durduklarını gördüm. Kendi aralarında konuşurlarken kızın tavırlarındaki uçarılığın çocuğun tavırlarıyla zıtlığı gözüme çarptı. Yalnız başıma oturduğum yerde onları görebiliyorken onların beni görmesini bekledim. Arada bir insanlardan uzaklaşmak iyi olsa da her zaman köşeme çekilemezdim. Ayrıca yas zamanım dün dolmuştu ve çocuk oldukça hoştu. Gülümsedim… Öyle bir gülümsemeydi ki bu, dudaklarıma oldukça yabancı, gözlerimeyse bir o kadar tanıdıktı. Gülümsemem, Damien’ın cennetteki gülüşünü yeryüzüne aksettiren bir ayna misaliydi adeta.
Joseph Glady
Joseph Glady

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 3:22 pm

Küçük ve kalın kum parçacıklarının irili, ufaklı kırılgan kayalar oluşturduğu zemin üzerinde bıkkın bir şekilde yürümeye devam ediyordu. Koyu yeşil ağaç yaprakların arasından acımasızca geçen ışık huzmeleri zamanla daha belirgin ve daha yakıcı oluyordu. Böyle sevecen bir kişiliğe sahip olmak için her gün tevekkül ettiğini düşündüğü kızın peşinde bir köpek misali yürüyordu. Kalçalarından itibaren simetrik ve çekici vücudunun üzerinde dalgalanan turuncu saçları olduğundan daha büyüleyici gözüküyordu gözüne. Kalbinin hızlı atmasını başka bir neden bağlayamadığı gibi anlamıştı aşık olduğunu. Az önceki isteksizliğinden eser yokken hayattaki en büyük maceraya atılmaya hazırlanıyordu. Pembe ve ince dudaklarını diliyle nemlendirmesinin ardından derin bir nefes aldı. "Damita!" Buz kesmiş gibi olduğu yerde durdu. İki emin adımımla vücudunun dibine kadar geldi. Boy olarak, kafası ancak Josh'ın göğüslerine kadar geliyordu. Dudakları ayrık duruyordu. Gözleri ise olduğundan daha çekici. Sağ elini beline geçirerek hafif bir adımla geniş ağaca doğru yasladı Damita'yı. Elini belinden çekerek boynuna sardı. Kemikli parmakları saçlarının arasında gezinirken yüzünü biraz öne eğdi. Dudakları dudaklarına değdiğinde ise kalp atışları olduğundan çok öteydi.
Damita Dione Delphia
Damita Dione Delphia

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:10 pm

Yer yer beliren güneş bu saatler için fazla sıcaktı. Parmaklarımın arasından sızan rüzgar bile güneşin sıcağına yenik düşmüştü. Yürüdükçe uzamış otlar yolumuzu kapatıyordu sanki. "Damita!" dedi. Kızmış gibi bir sesi vardı. Birkaç saniye yerimde durduktan sonra ona döndüm. Bembeyaz olmuştu, elleri kasılmış gibi duruyordu. Aramızda olmaması gerektiği kadar az bir mesafe vardı. Ama bundan rahatsız olmamıştım. Sağ eliyle belimi kavramı, hafif bir ürperti geçti üzerimden. Farkında olmadan gözlerimi kapamıştım. Arkama doğru yürürken bir şeye dokundum ve gözlerimi açtığımda nefesini yüzümün her yerinde hissedebiliyordum. İçimden gelen milyonlarca ses ÇOK ERKEN! diye çığlıklar atıyordu. Sol elimi yaslandığım ağaca doğru uzattım. Sağ elimi yumruk haline getirdiğimde gözlerine rastladım. Yeşil dünyasına hapsolmuştum adeta. Bir şeyler fısıldadı gözlerime doğru. Şu an hiçbir şey duymayacak durumdayım ve bu anın neden başladığı hakkında hiçbir fikre sahip değilim. Ama hiç bitmesini istemem.
Harexis L. Black
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Harexis L. Black

Nume : 4740

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 7:21 pm

Günlerdir yağmayan yağmurun kokusu burnuma dokunduğunda üzerinde oturduğum kurumuş yapraklar hafif bi çürümüşlük katmaya başlamıştı kokuya. Yüzlercesi bir arada rüzgarla dans ederken onları izledim bir süre. Aşıkların ya da en azından öyle görünenlerin gizli yaşanmışlıklarını hafızama aksetmek saygısızca geliyordu zihnime. Sırtımı yasladığım Süs Kirazı'nın kızıl yaprakları meltemle hafif hışırdıyordu. Önceleri flütümü çıkarıp doğanın ahengini yakalayarak özgün melodilerimi aşıkların kulaklarına ulaştırmayı düşünsem de sonra nedendir bilinmez vaz geçtim bu fikirden. Yanlızlığımla mutlu olmaya alışmış bir ruh olarak ben öylesine nadir ve ölesiye korkaktım ötekilerden kaçınmak konusunda. ''Sadece ağlamayı ve sızlanmayı bilirsin zaten!'' İçimde bastırılmış kişiliğimin bir yıl sonra aniden ortaya çıkışı beni şaşkınlığa sürüklemiş, aniden gelip geçen, zihnimde yankılanan bu ses ruhumun buz kesmesine neden olmuştu. Hatırlamak istemediğim anılarım gözümün önüne serildikçe daha da uzaklaştım kendimden; kendimden kaçmak ne kadar mümkünse o kadar. Bakışlarımı çifte çevirdim. Çocuk sevgilisini ağaca yaslamış dudaklarını buluşturmuştu onunkilerle. Damien zihnimde gülümseyen yüzüyle belirdi bir anda. İçime çöken pişmanlık hayallerime saplanmış bir hançer misali delik deşik ediyordu ruhumu. Öylece izledim. Onlar öpüştüler, ben Damien'ın gözlerinin yeşiline hapsolmuş bir esir gibi hissederken beni farketmediler bile.

''Hayaller nazik birer zehirdir insana yavaşça nakşeden, sonunda gerçeğe döndüğündeyse tek bulacağın acıdır.'' İşte tekrar dillenmişti adsız sahibim, benliğimi kazanmak adına sürekli mücadele içerisinde olduğum rakibim. Ne istiyorsun benden demek istedim, dilim varmadı. Susturdum kendimi. Bu replikler daha önce onlarca kez izlenmiş bir film gibi tekrar önüme konulmuştu ve bunu yeniden başlatmak istemiyordum. '' Sus'' diyebildim yalnızca. Fısıltı halinde çıkan tek hece bir anda o denli güçlü görünmüştü ki kulağıma. Bir anda varlığından sıyrılıp geçiçici bir süre de olsa ondan kurtulduğumu düşündüm. Sanırım başarmıştım. Bunun keyfiyle önümdeki aşıklara ufak bir süpriz hazırlamayı düşündüm yaslandığım Süs Kirazı'yla. Gözlerimi kapadım ve hafif bir meltem estirdim. Biraz daha güçlendirdim, biraz daha. Sonunda süs kirazının bütün pembe yaprakları dalgalanarak ağır ağır yağan kar taneleri misali sevgililere doğru ilerledi. Çantamdan flütümü çıkarıp Loreena McKennitt'in Mystic Dreams'ini çalmaya başladım. Ayağa kalkıp uzaklaşırken ne kendilerine gelen bu pembe, sıcak karın ne de bu hoş melodinin kaynağını hiçbir zaman öğrenemeyecek olan genç sevgililer için dudaklarıma bir gülümseme yayıldı.

Tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası