Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Anna.

YazarMesaj
Arianna Lucy Warren
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf

Nume : 2731

MesajKonu: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 4:51 pm

Soğuk ve anlamsız bakışları ona bakan herkesi içinde kaybeder. Kimse tam olarak kişiliğini bilemez. Karıştırmak isteyen anlamsızlıkların içinde boğulur gider. Hayat onun için dipsiz bir çukurdan başka birşey
değildir. O kendi karanlığında yaşamayı öğrenmiştir. Aslında kendi karanlığıyla doğmuştur. Bu karakterde olmasına rağmen kitap okumak ve ders çalışmak ilgi alanıdır. Tanrıtanımazdır. Çok fazla dostu yoktur. Olanlarda onun için çok önemlidir.

Ailesi ve diğer özellikler:

Özellikle birşey aramıyorum özel kurgu yapalım bence.

*Olexa Norwood; Flamma bölüm başkanı. Sürekli bir hayalet gibi gözü üzerinde. Sanırım aşırı farklı karakteri ilgisini çekti. Anna'yı çözümlemeye çalışıyor. Belki de aklında yardım etmek vardır.
*Tessa Dixon; Bu kızın karakterini tam olarak betimleyebilmek Anna gibi birisi için bile biraz zor. Ortak noktaları zaten burada başlıyor. O da Anna gibi anlaşılması güç bir kız. Ve tabi zeki olması da onunla iletişim kurmasının bir nedeni.
*Trish Valiant;İkizlerden kız olanı. Aynı sınıftalar. Tıpkı aile kaderlerinin bi nevi benziyor olması gibi sınıfları ve yaşları da aynı. Sadece tek fark babalarının farklı nedenlerle çocuklarına odaklanmamaları. Kimin umurunda. Bu dünyada çoğu babanın aptal olduğu aşikar. Bazen buluşup içiyorlar ve biraz da sohbet ediyorlar.
*Isabella Chelsea Russell;Anna'nın umursamadığı tiplerden. Onu kendisine ne dost ne de düşman olarak görüyor.

En son Arianna Lucy Warren tarafından Ptsi Mayıs 16, 2011 7:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Tessa Dixon
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Tess
Nume : 2744

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 4:55 pm

Hııımm Tuğçe'm Olexa'yı -Ateş Profu ve bölüm başkanın- sana yardım edecek biri olarak ekle, bir de derse yazmayı unutma Very Happy
Tessa'yla da karakterleriniz çok benziyor, ama Tessa biraz deliii Very Happy O da kişiliğini kaybetmiş biri, sadece maskeleri var Very Happy
İkisini de ekle bakalım Smile
Trish Valiant

Lakap : İsmim yeterince kısa.
Nume : 2778

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 5:01 pm

Hım. Aslında bazı özellikler uymasa da, uyanlar var o yüzden iyi anlaşsınlar derim ben. Bazen de atışırlar. Yani bir türlü birbirlerine nasıl davranacaklarına karar verememiş gibi. *-*
Arianna Lucy Warren

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 5:05 pm

İlanlarına baktım aile kurgun ne canım ona göre bir yerden girmeyi düşünüyorum.
@Tessa eklendin yavrum Very Happy
Isabella Chelsea Russell
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Chels, Sea, Bella, Bells. Tibby♥ (isim degisti ama diyebilrisiniz)
Nume : 2774

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 5:46 pm

hm. Bizde arada bulusup icelim, kötü kiz olup dünyadan intikam alalim. öyle yani.
Arianna Lucy Warren

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 5:49 pm

@Isabel karakterine baktım anna'yla uyuşmuyor. Zaten anna herkesle de dost olmaz. Seninle nötr kurgusu yapalım uyarsa.
Isabella Chelsea Russell
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Chels, Sea, Bella, Bells. Tibby♥ (isim degisti ama diyebilrisiniz)
Nume : 2774

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 5:57 pm

Hmm aslinda karakterim pek yazdigim gibi degil, ufak tefek degistirdim, biraz soguk falan. ama sen bilirsin.
Bernard Lapiere
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 2754

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 6:45 pm

Yalnız Hogwarts, Crucio falan ^^ Kurgusal serpilme mi yaşamışız ne Very Happy

Hımm, şöyle garip bir kurgu arzulamaktayım. Ne olabilir ki? Belki dini fikirler konusunda tam olarak ateist olmayan, ortada Agnostik bi'tavır sergileyen Bernard'ın aklını çelmeye çalışan kız olabilir? Saçma mı oldu bu =]
Arianna Lucy Warren

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 7:18 pm

biiipppp Very Happy
Farketmemişim onu ben ya düzeltym Very Happy
Bu arada arzuladğn kurgu çokoş güzel repeler çıkar ama benim erkek arkadaşım erkeklerle repe yapmama izin vemiyo *-*
Bernard Lapiere

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 2754

MesajKonu: Geri: Anna.   Ptsi Mayıs 16, 2011 7:21 pm

He.. Peki, o vakit *-* Very Happy ^^
Anna A. Di Laurentis
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Anna, Ann, ikinci adımı bilenler Ady'de der.
Nume : 2756

MesajKonu: Geri: Anna.   Çarş. Mayıs 18, 2011 1:26 pm

Şimdi Anna biraz farklı biridir. Onu yakından tanımayanlar onun deli olduğunu düşünebilirler, çünkü Anna bazen ne yaptığını kendi bile bilmez. Ağlarken aniden gülmeye başlayabilir ya da kahkahalarla gülerken aniden gözyaşlarına boğulabilir. Arkadaşlarına çok değer verir, arkadaşları onun her şeyidir. Ayrıca Anna bazı konularda hassastır ve sinirlenince kendine bile zarar verebilir.

Ona göre eklersin işte. (:

Anna.
1 sayfadaki 1 sayfası