Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gizem ~ Tess ~ Olexa

+5
Tristian Valiant
Isabella Chelsea Russell
Olexa Norwood
Calanthe J. September
Tessa Dixon
9 posters
YazarMesaj
Tessa Dixon
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Tess
Nume : 4756

Gizem ~ Tess ~ Olexa Empty
MesajKonu: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 5:45 pm

Eveeet, sizi katletmeye geldiiiiim. Bunu silahlarla değil, kendimle yapıcam. Zaten siz fotoğraflarımı gördüğünüz anda kusmaya başlayacaksınız.. Midenizde hiçbir şey kalmayıncaya kustuktan sonra ateşiniz çıkacak, halsiz hissedeceksiniz.. Yatağınıza uzanıp o anın geçmesini ve benim sıfatımı beyninizden silmeyi isteyeceksiniz, ama kaçış yok.. Hepiniz teker teker ölüceksiiiiinizzzzz! Razz

Bu kadar laga luga yeter işte been!

evet,sonundaiğrençben.kusacağınızpoşetlerhazırmı?:
Calanthe J. September
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Calanthe J. September

Nume : 4764

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 5:51 pm

Anneme mi çekmişim nee I love you
Olexa Norwood
Ateş Kullanıcısı / Ateş Profesörü / Flamma Bölüm Başkanı

Lakap : Kül olmak istiyorsanız sizi tutmayayım.
Nume : 4745

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 5:52 pm

Ah, bebeğim evet öyle demeyi çok isterdim ama sen möhteşemsin o yüzden bana benzeme oranın sıfırın altına Sad Sanırım bir türlü çıkartamadığım babana benziyorsun Razz
Calanthe J. September
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Calanthe J. September

Nume : 4764

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 5:55 pm

Ahahahaha Very Happy Babam yok benim yeaa. Ben bi tek anamı tanırım. Benziyorum işte, sus sen Razz Sende möthişsiin. Baksana şu yüz hatlarınaa (L)
Isabella Chelsea Russell
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Isabella Chelsea Russell

Lakap : Chels, Sea, Bella, Bells. Tibby♥ (isim degisti ama diyebilrisiniz)
Nume : 4786

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 5:56 pm

O göbekten ufacik herkeste var, bkz ben. bkz. ehm. Angelina Jolie falan afshdg.
Ben seni seni seni yeriiims <3 Bitanesin <3
Tristian Valiant
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Tristian Valiant

Lakap : Trist.
Nume : 4749

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 8:11 pm

Hayır bi' dk. Kıskandım ya. O Duygu bizim Duygu mu? Cornelia olan? Eğer öyleyse şöyle bir bağrıcam;
"Duygu'la fotoğrafın var benle niye yok abiiiii?"

Asıl konuya dönüyorum;
Senin okulda bankta bi foton vardı. Elinde sigara, tüttürüyosun. İlk baktığımda onu görmek istedim ama yok Sad Neyse, abi çok güzelsin ya. Bak ciddiyim ya. Hayır ben kompleks yapıyorum kendi kendime. Yüzün çokzel yani, bil bunu.

Saygılar. Cool
Arutha ConDoin
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Arutha ConDoin

Lakap : art,tha,doin
Nume : 4750

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 8:56 pm

bir gizem var idi daş olan.
Joseph Glady
Joseph Glady

Lakap : Josh
Nume : 4781

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 6:00 pm

Neden bazılarımız yazdığın gibi yazıyor. Yok kusun, ölün, geberin, sıcın edin felan Very Happy -_-' Aşırı mütevazılık mı nedir ? Very Happy
Olexa Norwood

Lakap : Kül olmak istiyorsanız sizi tutmayayım.
Nume : 4745

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 6:06 pm

@Isabella, ama seninde dediğin gibi hayatım azıcık Very Happy Hani bende az değil Very Happy Angelina da göbek mi var ? *-* Hani olsa da yadırgamam kadın 2 doğum yaptı ve bi' tanesi de ikizmiydi neydi.. Bende seni yeriiiiiim ki .L
@Trist, evet o bizim duygu, Cornelia olan. Senin numaran yok bebeğğiim, nasıl ulaşabilirdim ki Sad Ama bir daha ki gelişimde buluşuruz .L Ayırca o fotoğrafım okulda değil, garajdaydı Very Happy Okulda sigara içmek biraz yasakta, ama istersen onu da koyarım hayatııııım. Yeter ki sen iste Very Happy Teşekkür ederim bi'taneeeem..
@Arutha, hmmm, sanırım o Gizem ben değilim Saygıncım Very Happy Baksana taş falan diyorsun Very Happy
@Josh, yok, pek mütevazi bir insan değilimdir, bilenler bilir beni Very Happy Kendimi de överim ara sıra.. Very Happy Mesela güzel rp yazdığımı düşünüyorum, mesela güzel laf sokarım, mesela çok güzel tokat atarım, güzel resim yaparım falan Very Happy Ama kendim güzel değilim.. İşte Allah bi' yerden alıp bi' yere veriyor Very Happy
Anna A. Di Laurentis
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf
Anna A. Di Laurentis

Lakap : Anna, Ann, ikinci adımı bilenler Ady'de der.
Nume : 4768

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 6:23 pm

Gizem çok taşsın amaaaa!! Very Happy
Tessa Dixon

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:11 pm

Oy, sağol Işıl'ım... <3
Harexis L. Black
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Harexis L. Black

Nume : 4740

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 12:04 pm

len eski manitam tutmuş daş daş fotolarını buraya gomuş üstüne bi de benden izin bilenem almamış. Ayıp kız Very Happy
Tessa Dixon

MesajKonu: Geri: Gizem ~ Tess ~ Olexa   Gizem ~ Tess ~ Olexa Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 11:49 am

Özür dilerim aşkım, pardon ex aşkım Razz Senden izin almak için ilk önce seni görmem gerekiyor değil mi? Very Happy Hani, sende diyorsun eski manitan... Ama belki birkaç ayarlama yapabiliriz Razz Very Happy

Gizem ~ Tess ~ Olexa
1 sayfadaki 1 sayfası