Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D

2 posters
YazarMesaj
Arianna Lucy Warren
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf
Arianna Lucy Warren

Nume : 4736

Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D Empty
MesajKonu: Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D   Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 7:24 pm

Selam millet Very Happy Ben tuğçe 17 yaşındayım lise 3. sınıf tm öğrencisiyim. Düz lisede okuyorum ama okul her yerde okuldur. Sosyalimdir çevrem geniş falan ama bıraktım ortamlarda takılmayı. Dersler falan çalışıyoruz artık. Ondan snra her türlü müzik dinlerim. Galatasaraylıyım adamlar küme düşücek yakında. Neyse bu kadar yeter beni tanıyan tanır tanımayanlada memnun oldum Very Happy
Harexis L. Black
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Harexis L. Black

Nume : 4733

MesajKonu: Geri: Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D   Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 12:11 pm

tanışıyo muyuz biz yahu hatırlayamadım O.o gel gel bakem böle yamacıma böle bi grup msnine bakim sen O.o Very Happy
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Nume : 4736

MesajKonu: Geri: Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D   Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 5:00 pm

Tanışıyorukdur ya Very Happy
Olimpostada vardım beeenn Very Happy

Huhu dkodf .d Çok kokoş oldu sanki :D
1 sayfadaki 1 sayfası