Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanıyan var, tanımayan var. *-*

2 posters
YazarMesaj
Trish Valiant
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf
Trish Valiant

Lakap : İsmim yeterince kısa.
Nume : 4790

Tanıyan var, tanımayan var. *-* Empty
MesajKonu: Tanıyan var, tanımayan var. *-*   Tanıyan var, tanımayan var. *-* Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 9:09 pm

İki tane ismim var Seray Ceren. Ama sanaldaki çoğu kişiye kendimi Ceren olarak tanıttığım için, burada Ceren denilmesine alıştım diyebiliriz. 14 yaşındayım, bu yıl 8. sınıf, SBS mağduru falan takılıyorum öyle. İstanbul'da oturuyorum. Fotorafımı koyduğumda çoğu kişi görmüştür zaten. Ne renk olduğunu anlamadığım gözlerim var, kumral saçlar falan. Neyse. Kitap okumayı seven bir kızım. İki tane kütüphanemi, çalışma masalarımı, koltuğun ve yatağın altını kaplayan kitaplarım var. Eh o kadar kitap okuyorum diye, inek bir kız olduğumu da sanmayın. Çalışırım ama inek denebilecek kadar değil. Yani eğlenmesini de bilirim. Sonra, istediğimde konuşkan olabilir veya hiç konuşmayabilirim. Biri beni gıcık ettiğinde, bunu ona belli etmeye çalışırım. Onun dışında... Mitoloji'yi çok severim mesela, ama küçükken pek ilgimi çeken bir konu değildi. İlk mitoloji ile ilgili efsaneleri, hocamın zoruyla, üçüncü sınıfta okudum. Üstelik orada yazanları masal sanarak okudum. Biraz tuhaftım tabi o zamanlar. Truva savaşını falan bilirdim hani. Yunan mitolojisi ilgimi çekince, bu konuda araştırmalar yaptım. Hatta okuldaki, mitoloji hakkında en çok bilgiye sahip olanlardan biriyim. Rp yazmaya, 7. sınıfta başladım. Yani yaklaşık bir senedir rp yazıyorum denilebilir. Galatasaraylıyım ve takımımın artık küme düşeceğini düşünmeye başlayanlardanım. Maçlarının sonuçlarını gördükçe. Anladığınız üzere, fanatik galatasaraylımdır. Tabi, en sevdiğim spor futbol değil, basketboldur. Basket oynamayı severim. Boyum da bu yüzden uzundur. Onun dışında, yüzmeye de bayılırım. Tatilde denizden çıkmam. Havuz yerine, denizi her zaman tercih ederim. Kareteye de gittim ama yeşil kuşağa geldiğimde bırakmak zorunda kaldım. Mitoloji dışında bir de efsanelere bayılırım mesela Möğlin'e. Razz Dizisini de, kendisini de seviyorum işte. Sonra, şarkı söylemeyi de dinlemeyi de, resim yapmayı da severim. Böyle sanatsal işlerle uğraşmayı falan. Hobilerimden biraz anlayacağınız üzere, büyüdüğümde, arkeolog olmak istiyorum. Öyle yani. *-*
Harexis L. Black
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Harexis L. Black

Nume : 4740

MesajKonu: Geri: Tanıyan var, tanımayan var. *-*   Tanıyan var, tanımayan var. *-* Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 12:10 pm

ceren tamam seni tanıyoruz bitanem neden roman yazıyosun buraya Very Happy mucuktum seni Very Happy
Trish Valiant
Trish Valiant

Lakap : İsmim yeterince kısa.
Nume : 4790

MesajKonu: Geri: Tanıyan var, tanımayan var. *-*   Tanıyan var, tanımayan var. *-* Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 4:45 pm

Olmaz ki, uzun yazmazsam rahat edemem. Razz

Tanıyan var, tanımayan var. *-*
1 sayfadaki 1 sayfası