Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Chat Box

2 posters
YazarMesaj
Tessa Dixon
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Tess
Nume : 4756

Chat Box Empty
MesajKonu: Chat Box   Chat Box Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:55 pm

Fantasia RPG Sitesi Adminlerine,
Sizlerden küçük bir ricam olacaktı. Fark ettim ki sitemizde bir chat box yok. Bende merak ettim, neden bir chat box'ımız yok diye.. Bence bir chat box'ımız olursa hoş olur diye düşündüm, en azından bir konuşma ortamımız olur. Eğer sizlerde uygun görürseniz ben bir chat box açmanızı istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

Ehm, fazla mı resmi oldu ne? Very Happy Dilekçe yazdım sizlere Very Happy
Diora Maedhros
Admin / Toprak Kullanıcısı / Toprak Profesörü / Terra Bölüm Başkanı
Admin / Toprak Kullanıcısı / Toprak Profesörü / Terra Bölüm Başkanı
Diora Maedhros

Lakap : Lakap mı? Göçük altında mı kalmak istiyorsunuz?!
Nume : 4849

Chat Box Empty
MesajKonu: Geri: Chat Box   Chat Box Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 6:15 pm

Toplu konuşma adresimiz üyelerimize aynı imkanı sağladığından ve chat box uygulaması siteyi yavaşlatarak bazı üyelerimize zorluk çıkardığından, reddedilmiştir.

Üyelerle konuşmanız için zaten bir ortam var, gerekli açıklamaya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ulaşabilirsiniz.

/kilit.
http://fantasia.my-rpg.com

Chat Box
1 sayfadaki 1 sayfası