Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alttaki Üyeye Soru Sor

+2
Bernard Lapiere
Diora Maedhros
6 posters
YazarMesaj
Diora Maedhros
Admin / Toprak Kullanıcısı / Toprak Profesörü / Terra Bölüm Başkanı
Admin / Toprak Kullanıcısı / Toprak Profesörü / Terra Bölüm Başkanı
Diora Maedhros

Lakap : Lakap mı? Göçük altında mı kalmak istiyorsunuz?!
Nume : 4854

Alttaki Üyeye Soru Sor Empty
MesajKonu: Alttaki Üyeye Soru Sor   Alttaki Üyeye Soru Sor Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 9:40 pm

Eheh, bu oyunu çok seviyorum nedense. Razz
*Herkes üstteki üyenin sormuş olduğu soruyu cevaplayıp sonra da alttaki üye için kendi sorusunu yazıyor.

Başlıyorum,
Şu ana kadar kazanmış olduğun en büyük zaferin ne olduğunu düşünüyorsun?
http://fantasia.my-rpg.com
Bernard Lapiere
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Bernard Lapiere

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 4771

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeye Soru Sor   Alttaki Üyeye Soru Sor Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 10:30 am

Ah, ah... İlkokula döndüm *-* Hayatında hiç "affedersiniz" dememiş olan fen hocasına, özür dilettirmiştim heyhat. Bir kere de, tanımadığım bir kız aşk mektubu göndermişti. Sonra bizim sınıftan olduğunu öğrenmiştim. Hocaya söylemiştim, bir şey yapmamıştı. Dersten çıkmıştım, protesto ediyorum deyip. Sonra hoca geri çağırmadı ama benim için zafer işte Smile

Yaptığın en iğrenç davranış nedir?
Calanthe J. September
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Calanthe J. September

Nume : 4769

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeye Soru Sor   Alttaki Üyeye Soru Sor Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 3:35 pm

Fazla iğrenç olabilir ama sık sık kusan biri olarak beni sinir ettiği için annemin üzerine kusmuştum -.-

Yaptığın en büyük fedakarlık?
Tristian Valiant
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Tristian Valiant

Lakap : Trist.
Nume : 4754

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeye Soru Sor   Alttaki Üyeye Soru Sor Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 6:42 pm

Önce yapmaya değecek biri lazım.

En büyük kavgan?
Joseph Glady
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf
Joseph Glady

Lakap : Josh
Nume : 4786

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeye Soru Sor   Alttaki Üyeye Soru Sor Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 6:07 pm

İlkokulda en iyi arkadaşımın dövüldüğü haberini vermişti kapıdan arkadaşım. Hızla koştum. Biz bir üst sınıfla hep kavgalıydık. Biz dört-beş kişi onlar dört-beş kişi felan. Fakat onlar biraz daha varoşlardı, tembellerdi. Neyse işte ben kapıdan çıktım. Koştum kavga devam ediyordu. Gittim en yakınımdakine uçan tekma attım. Nereye gittiğini görmedim açıkçası. Sonra arkadaşımı ittirdim kurdardım. Mal gibi ben dayak yedim aralarında Very Happy Ama merak etme ben çok dayanıklıyımdır :=)

Bu ülke için yapabileceğin fedakârlıklar nedir?
Harexis L. Black
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Harexis L. Black

Nume : 4745

MesajKonu: Geri: Alttaki Üyeye Soru Sor   Alttaki Üyeye Soru Sor Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 12:36 pm

kozmopolit bi insan olarak ben bu ülke için pek de bişi yapmam açıkçası Very Happy

sana bi soru sorıyım mı ?

Alttaki Üyeye Soru Sor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hızlı Soru-Cevap