Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kitap'ım

YazarMesaj
Joseph Glady
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Josh
Nume : 2702

MesajKonu: Kitap'ım   C.tesi Mayıs 07, 2011 9:24 pm

Ağartılı bakışlarımla rafları inceliyordum. Birbirinden düşünseli kaynaklar ellerini, avuçlarını açmış beni bekliyor gibi duruyorlardı. Hemen hemen yarısına elim değişmiştir. Dışarıdan basit gözükse de boş günlerimin çoğunu burada, elimde bir dolu parşömen ve mürekkeplerle geçiririm. Bu masalarda kuruttuğum binlerce kağıt, dökdüğüm şişelerce mürekkep vardır. Anılarım, hatıralarım ve sayfalarım. Bu masaların üzerindedir beni hayatta tutan bilgiler, bu masaların üzerindedir duygularım, bu masaların üzerindedir hayatım boyunca elde etmek istediklerimin umutları, planları ve hisleri. En yakın dostumun bile göremedikleri bu masadadır. İnsanlardan sakladığım takıntılarım, bu masadan çıkma bir kıymığın döktüğü kan kadar saftır.
Belki onlarca kez oturduğum bir sandalye çektim rafların önüne. Boş bakışlarım kitaplara dalmıştı. Ormanlardaki kokuyu, çiçekleri, doğallığı vermiyordu ama ruhsal olarak beni tatmin ediyordu. Kendimi hiç yalnız hissetmiyordum. Tozu yeni alınmış masanın bitişiğine sandelyemi bırakmamın hemen ardından erişebildiğim bir kitabı elime aldım. Puslu kapağını temizlemeye bile niyetlenmeden okumaya başladım.

Kitap'ım
1 sayfadaki 1 sayfası