Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tessa Dixon.

+5
Anna A. Di Laurentis
Isabella Chelsea Russell
Adrian Black
Trish Valiant
Tessa Dixon
9 posters
YazarMesaj
Tessa Dixon
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Tess
Nume : 4757

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 1:55 pm

Tessa sessiz, sakin ve içine kapanık bir öğrencidir. Hırçın, zeki, yeri geldiğinde cesur biridir. Sinsi ve içten pazarlıklıdır. Aslında o çok iyi bir oyuncudur. Birçok maskesi vardır. Ama o en çok sessiz, içine kapanık ve zeki öğrenci maskesini kullanır. Konuşmayı pek sevmez, bu yüzden çok fazla arkadaşı yoktur.. Çok çabuk değişebilen ruh hali ve maskeleriyle anlaşması zor biridir. Aslında Tessa kişilik bozukluğu yaşayan biri, gerçek kişiliğini kendisi bile bilmiyor. Tessa cinsel hayatında kararsız biridir. Hem kızlara hem de erkeklere ilgi duyar, aslında onu en iyi tanımlayan kelime kararsızlıktır. Çünkü karakterinde de cinsel yaşamında da hep bir kararsızlık vardır. Kendisini büyüye fazla kaptırmış birisi olarak kendini toparlayamamıştır. Bazen boş boş baktığı da olur. Eh, biraz kafayı sıyırmış biri...

Şimdi siz her an değişebilen biriyle arkadaş olabilir misiniz ya da bir ilişki kurabilir misiniz? Eğer cevabınız evet ise kurgunuzu yazınız..

Trish Valiant.~ Eğlenceli ve eğlendirmesini bilen biri, onun yanında maskelerimden hiçbir şeyi takmayan, eğlenceli kız maskemi kullanıyorum. Onun rahat tavırları benimde gevşememi sağlıyor, sanırım gerçekten iyi bir kız. Maskem onun yanındayken biraz düşse de iyi idare ettiğimi düşünüyorum. Şey, yine de iyi kız... Arkadaş falanız sanırım.

Adrian Black.~ Hey, heeey! Bu yakışıklı da kim böyle? Bir Flamma öğrencisi.. Birkaç kez konuşmuşluğumuz var, daha doğru takılmışlığımız... Maskelerimden en seksi olanından birisini takınıyorum, ikimizin amacı da belli; bu sıkıcı okulda eğlenceli bir şeyler yapmak...

Isabella Chelsea Russell.~ Bir Aer öğrencisi, biraz havalı ve kendini beğenmiş, onun yanında sessiz sakin bir kız gibi görünsemde bazen ani çıkışlarım oluyor. Chelsea yanında ondan daha iyi görünen birilerini istemediği için maskelerimden sık kullandıklarımdan biri olan iyi kız maskemi kullanıyorum. Ani çıkışlarım dışında iyi anlaşıyoruz falan...

Anna A. Di Laurentis.~
O da benim gibi biraz sorunlu bir beyine sahip. Körler topallar birbirlerini ağırlar hesabı yürütüyoruz arkadaşlık adı altındaki ilişkimizi.. İyi kız, hoş kız ona uymaya çalışıyorum..

Joseph Glady.~
He yo! İşte benim adamım. Aqua öğrencisi benim gibi. Gayet iyi anlaşıyoruz. O her ne kadar buz gibi biri olsa da ben idare ediyorum. Azcık asi dolaşanlardan falan bende ona uygun olan maskemi takıyorum, gülebildiği nadir zamanlarda ortalığın tozunu attırıyoruz. Ov yee, man!

Arutha ConDoin.~
Bir havacı daha, ama bu diğerlerinden biraz farklı. Sessiz, sakin, kendi çapında takılan gizemli bir tip. İlgimi çekmiyor değil, yanlış anlaşılmasın. Sevgilisi varmış bildiğim kadarıyla, hani onunla dost olmak güzel olabilir.

Bernard Lapiere.~ Terra Öğrenci Başkanı, hey hey! Zaten ona da bu yakışırdı. Bernardla çok iyi geçindiğimiz söylenemez, o maceracı, hırslı ve statüye önem veren biri. Ama şöyle bir şey var ki birbirimizin açıklarını yakalayan nadir kişileriz. İkimizde birbirimizin maskelerini görebiliyoruz. Çıkarlarımız doğrultusunda en yakın arkadaşlar bile olabiliriz.

Raven Orlov.~
İşte bu kız! Tanrııım, bir Terra öğrencisi ve benim ilgimi çekiyor. Evet, evet bildiğiniz hoşlanma anlamında ilgimi çekiyor. İçkili bir ortamda beni öpüşü, ah, bütün dünyanın etrafımda döndüğünü söylesem abartmış olabilirim ama yine de muhteşemdi. Onunla tekrar konuşmak istiyorum, hem bu konuyu hem de başka konularda ama o benden sürekli kaçıyor. Eh, burası Magia Adası buradan ve benden kaçış yok güzelim, elbet karşılaşırız. Bekle beni.. Very Happy

Tristian Valiant.~ Flamma Kampı'ndaki herkes yakışıklı mı ne? Nedense Flamma Kampı'na bir zaafım var, yani erkeklerine. Tamam kabul bazen de kızlarına! Ama Tristian, işte bu Flamma öğrencisi tam anlamıyla yakar. Muhteşem bir fiziği ve yüzü var.. Sevgilisi var ama olsun, belki bana da bakar.. Çıkmadık candan ümit kesilmezmiş..

Conerus Hell Greyn.~ Hell'de benim gibi bir Aqua öğrencisi, biraz şımarık, biraz başınabuyruk, biraz da sadist. Tam arkadaşım olabilecek bir tip olmasa da ondan da her şeyden var. Aynı ben gibi... İşte o yüzden arkadaş gibi bir şeyiz..

En son Tessa Dixon tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 7:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Trish Valiant
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf
Trish Valiant

Lakap : İsmim yeterince kısa.
Nume : 4791

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 2:03 pm

Şimdi, Trish de pek normal biri sayılmaz ve her an ne yapacağı belli olmayan biridir. Biraz da psikopat denebilir. Ukala tavırları vardır ama eğlenmesini, eğlendirmesini bilen bir kızdır. Tessa ile nasıl bir kurguları olsun tam olarak bilmiyorum ama iyi anlaşabilirler bence. Bazen sohbet eden arkadaşlar gibi. Yine de sana kalmış. Smile
Adrian Black
Adrian Black

Lakap : Ad
Nume : 4763

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 9:10 am

Aqua öğrencilerini pek sevmesem de, seninle anlaşabiliriz. Hatta champagne'm bile olabilirsin. Sana kalmış. ^^
Tessa Dixon

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 5:28 pm

Eklendiniz..
Isabella Chelsea Russell
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Isabella Chelsea Russell

Lakap : Chels, Sea, Bella, Bells. Tibby♥ (isim degisti ama diyebilrisiniz)
Nume : 4787

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 8:18 pm

Arkadas olalim.
Tessa Dixon

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 9:50 pm

Ekledim tatlım Smile
Anna A. Di Laurentis
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf
Anna A. Di Laurentis

Lakap : Anna, Ann, ikinci adımı bilenler Ady'de der.
Nume : 4769

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:49 am

Şimdi Anna biraz farklı biridir. Onu yakından tanımayanlar onun deli olduğunu düşünebilirler, çünkü Anna bazen ne yaptığını kendi bile bilmez. Ağlarken aniden gülmeye başlayabilir ya da kahkahalarla gülerken aniden gözyaşlarına boğulabilir. Arkadaşlarına çok değer verir, arkadaşları onun her şeyidir. Ayrıca Anna bazı konularda hassastır ve sinirlenince kendine bile zarar verebilir.

Ona göre eklersin işte. Very Happy
Joseph Glady
Joseph Glady

Lakap : Josh
Nume : 4782

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 11:23 am

İyi geçinen dostlara ekle. Aqua'dan yandaşım yok yahu Very Happy :=) Tabi istersen.
Isabella Chelsea Russell
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Isabella Chelsea Russell

Lakap : Chels, Sea, Bella, Bells. Tibby♥ (isim degisti ama diyebilrisiniz)
Nume : 4787

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 11:50 am

oha hepniz beni havali yaptiniz asdfg. Very Happy
Neyse sevdim ama, hihh yani Very Happy
Tessa Dixon

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:11 pm

@Anna, ekledim Işılcım Smile Beğenmediysen birkaç ayarlama yapabilirim..
@Josh, ekledim bakalım beğencen mi Very Happy
@Isabella, beğenmene sevindim havalı kızım benim Very Happy
Joseph Glady
Joseph Glady

Lakap : Josh
Nume : 4782

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 3:22 pm

Gülüyoruz, eğleniyoruzu felan sil. Ben gülmem çok nadir Very Happy
Tessa Dixon

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 4:24 pm

Düzenledim..
Arutha ConDoin
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Arutha ConDoin

Lakap : art,tha,doin
Nume : 4751

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 6:34 pm

aslında özellikleriniz birbirinize benziyor diyebilirim,sessiz,içinekapanık vs. dost olma olasılığı bulunsa da düşman olasılığı da var.karakterime bakıp kararı sen verebilirsin ^^
Bernard Lapiere
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Bernard Lapiere

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 4767

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 6:46 pm

Benim bu karakter eskiyle neredeyse aynı. Macera meraklı, başınabuyruk, garip... Ama bürokrat kesilebiliyor. Bir nevi Tessa gibi, maskeli anlayacağın. Arada sırada keşisen çıkar ilişkileri olabilir mi acep? Very Happy
Raven Orlov
Raven Orlov

Nume : 4742

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 8:09 pm

Hani ya ben?
Tessa Dixon

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 7:06 pm

Eveeet hepiniz eklendinizz Very Happy Kurgusundan memnun olmayan varsa değiştirebilirim Very Happy Kıvııııl RP yapalım, hani şu içkili gece RPsiniii Razz
Raven Orlov
Raven Orlov

Nume : 4742

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 11:45 pm

Haha tamamdır yazdığına da bittim Razz
Tessa Dixon

Tessa Dixon. Empty
MesajKonu: Geri: Tessa Dixon.   Tessa Dixon. Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 10:01 am

Beğenmene sevindiim Very Happy

Tessa Dixon.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tessa Dixon'la RP yapmak ister miydiniz?