Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Raven.

+6
Judas S. Juvanolis
Tristian Valiant
Adrian Black
Elanora Caranthir
Arutha ConDoin
Raven Orlov
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Raven Orlov
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf
Raven Orlov

Nume : 4734

Raven. Empty
MesajKonu: Raven.   Raven. Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 9:08 pm

Raven karakterini isminin anlamından değil okunuşundan alır adeta. O isim kendi dudaklarından zehirli sigara dumanı ya da durdurulamayan kan gibi dökülür, bir çırpıda, acısız ama yıkıcı. Böyle yetişti Raven, geniş ve prestij sahibi, mal varlığı haddinden fazla olan ailesinde, varisler arasında sağ kalabilmek adına -onun için sağ kalabilmek, en önde olmak demek- siyaseti, protokolleri ve dalaveriyi öğrendi. Hepsi erkek, tüm kardeşleri arasında damarlarında kendini kanıtlama arzusuyla doğan sadece o değil elbette fakat içlerinde en hırslı, en kıvrak zekalı olanı. Günümüzün en soylu ailelerinden birinin en parlak varisi, önümüzdeki yarım yüzyılın tarih yazanlarından olması işten bile değil. Dünyaya en tepede olmak için geldiğine değil, orada kalmayı sürdürmek için geldiğine inanır, çünkü Raven zaten en tepede doğdu.

Kısaca;
Raven kendi içinde anlaşmazlıkları olan biri değil. Yalan söylemez, elbette gerçeği bin bir şekilde yorumlayarak yanıltıcıdır. Olumsuz özellikleri ise arkadaş edinmesine hiç engel olmadı. Suratında her daim bir gülümsemeyle dolaşmaz ama sıcakkanlıdır. Kendinden fazla emin oluşu düşman edinmesine neden olmuştur.

Aradıklarıma gelince;
Her şey. Oturup uzun uzun kurgu yazacağım buraya, bir nevi özensiz lejant gibi olacak. Bir kurgunuz yoksa karakterinizin Raven hakkındaki görüşünü yazabilirsiniz.
Ehem, saygılar.

Arutha ConDoin;; Yanında olmaktan zevk aldığım birisi. Ortak bir arkadaş gurubumuz yok ama birlikte vakit geçirirken başkalarına ihtiyaç duymuyoruz. Ortak noktalarımız fazla değil belki fakat bizi birbirimize yaklaştıran ideallerimiz, dayatılmış kaderlerimiz var. Yinede, çok nadiren de olsa bir şeyi düşünmeden edemiyorum. Arutha, liderliğe en az benim kadar yakın fakat benim yolum onunkinden daha zor. Yenmem gereken, kendi kanımdan insanlar olduğunu düşününce onun yerinde olmayı arzuluyorum.

Elanora Caranthir;; Ona baktığımda Aer olmadığıma seviniyorum çünkü aramızda kaybetmek istemeyeceğim kadar yakın bir bağ var. Hiçbir zaman, oturup da geçmişimiz ya da sırlarımız hakkında konuşmadık. Buna rağmen beni çok iyi tanıdığını hissedebiliyorum, benim de onu tanıdığım gibi. Yinede bizi birbirimizden farklı kılan onlarca şey arasında benzeyebilmeyi başarabiliyoruz. Gözlerimizin rengi farklı ama elde ettiğimiz başarıyı ve pozisyonu tehlikeye atabilecek birini sezdiğimiz zaman bakışlarımız daima aynı.

Adrian Black;; Benden hoşlanmadığının fazlaca farkındayım ama beni rahatsız etmiyor. Benim açımdan ise her şey olması gerektiği gibi. Karşılaştığımız zaman birkaç zehirli bakıştan ileri gitmiyorum, çoğunlukla iğneleyici laflarını ardımda bırakıyorum ve bir gün, sinirli bir anımda karşıma çıkmasını diliyorum. Adrian Black'ten nefret etmiyorum, hoşlanmıyorum da. Buna rağmen kime sataşacağım konusunda pek de seçici olmayacağım zamanlar gelecek.

Tristian Valiant;; Ben arkadaşlığımızı mahvedeli sadece birkaç hafta oldu fakat birbirimize o kadar yoğun hisler beslemişiz ki duygular nefrete çevirme konusunda pek aceleciydi. Nefretin sadece sana ait olmasını dilerdim fakat her gözüm sana iliştiğinde bana buz gibi hissettiriyorsun. Sırf seninle bir kere daha karşılaşmamak için ölmeni dilediğim oluyor ve hiçbir şekilde, hiçbir zaman yaptıklarımdan dolayı pişmanlık duymayacağım. Günahı sen davet ettin ve ihaneti hak ettin. Evet, bizi olduğumuz yere getiren, tek bir sırdı.

Judas S. Juvanolis;; İlişkimiz şimdilik yaptığımız siyasi tartışmalardan ve günlük eğlencelerden ibaret. Düzene aykırı düşüncelerimi özgürce yansıtabildiğim tek kişi Judas. Ona bile tam anlamı ile düşüncelerimi açmam imkansız fakat bana yararı olabileceğini biliyorum. Aramızda bir ittifak olması söz konusu olabilir mi? Belki de fakat şundan eminim ki, birbirimizin geleceğinde, o ya da bu şekilde yer edeceğiz. Belki şimdiki gibi yakın arkadaşlar olarak, belki de kendilerini aynı amaca adamış iki farklı elementin ustası. Elbette, Judas bu düşüncelerimden haberdar olsa tepkisi pek olumlu olmaz ama beni anlayacağı zamanın geleceğini biliyorum.

Angel Moreau;; Aramızda yanlış giden bir şeyler var ve biz görmezden gelmeye devam ettikçe aynı noktada takılıp kalıyoruz. Bana sorarsanız Angel'ın dostluğunun vereceği sorumluluk büyük ve ben kaldıracak gibi değilim. Bu yüzden şu anki halimizden memnunum. Onun güldüğünü görmek ve birlikte eğlenebilmek, insanları çekiştirebilmek hoşuma gidiyor ve tadı zaten güzel olan bir yemeği, sırf sade olduğu için baharata boğmanın ne gereği var? Her şeye rağmen, Angel gerçekte kim, merak ediyorum ve bu merak bizi kim bilir hangi kıyıya vuracak?

Bernard Lapiere;; Sanki erkek kardeşlerim yetmezmiş gibi sonradan parlayan bir başka akraba! Normalde bir savaş alanından farksız ailemizde rekabet katlanılamaz boyutlara ulaşmışken Bernard bir ceza gibi. Elbette benim derdim miras değil, onun derdi miras gibi görünüyor fakat babamız, erkek kardeşlerim ile beni çok daha fazlasını istemeye zorladı. Bana miras yetmeyecek, sanırım içimdeki o huzursuz yanı dindirebilecek tek şey ünvan sahibi olabilmek. Bernard ne derece bana benziyor bilmiyorum fakat damarlarımızda aynı kanı taşıyoruz.

Tessa Dixon;; Ah Tessa. İnsanlardan çekinmem ama sen benden bir süre uzak kalsan hiç fena olmazdı. Bir ara alkolün galeyanına gelip seni öptüğümü hatırlıyordum da, öbür gün duyduğum utanç senden kaçmama sebep oldu. İşin peşini bırakmayan sendin. O öpücüğün sebebini sorgulaman gerekiyordu değil mi? Burnunu sokmak zorundaydın? Yinede bir yanım şikayetçi değil. Şu an, olduğumuz şeyi seviyorum, her ne kadar rahatsız edici gelse de. Buna rağmen bana 'hislerimizin' doğru olduğunu gösterebiliyorsun. Dokunuşların vazgeçilmez bir hal aldı.

Anna A. Di Laurentis;; Kendimi çok iyi tanıyorum ve dengeli, yorumlayabildiğim bir karakterim var. Anna ise buna sahip değil ve bir kişide hiç haz etmediğim şeylerden bir tanesi ise gelgitlerdir. Buna rağmen Anna'ya bir kastım yok. Arkadaş gurubumuz aynı. Kimi zaman onun dengesiz davranışlarını önemsemiyorum ama her moralim bozuk olduğunda kız, iyi bir hedef. Ne yapacağı belli olmuyor. Aramızdaki olumsuzluklara rağmen yinede birbirimizin arkasını kollayacağımızdan adım gibi eminim.

En son Raven Orlov tarafından C.tesi Mayıs 14, 2011 10:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Arutha ConDoin
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Arutha ConDoin

Lakap : art,tha,doin
Nume : 4743

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 9:24 pm

Hararetli biri olman art ile ters ama art daha kolay anlaşabilir böyle tiplerle ama daha kolay anlaşamayabilir de. Çıkarlarını kullanmayı çok sevmeyen biridir ama önüne gelen fırsatı kaçırmaz bu yüzden bu özelliğini pek yadırgamıyor ve ailenin soylu olması onu sana yakınlaştırmış olabilir çünkü o da kralın soyundan gelen bir dükün soyunda ve belkide bir gün kral olabilir. böyle
Elanora Caranthir
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Elanora Caranthir

Lakap : Nora, Ell.
Nume : 4816

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 9:24 pm

Raven ve Elanora'nın belirgin bir ortak noktası var, ikisi de zirveye oturma tutkusunda. Yalnız Elanora'da bu biraz daha farklı, o daha çok elementinde bir numara olmak istiyor, havaya aşık ve diğer element kullanıcılarını -arkadaşı değillerse- ikinci sınıf görüyor. Kibirli, ukala, zaman zaman da dengesiz. Sanki Raven ile kanlı bıçaklı düşman olacak gibi değiller, olumlu bir ilişkileri olsun derim ben.
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 9:43 pm

Arutha,
Raven'a karşı dürüst olduğu sürece yakın olabilirler. Yinede aklımda ufak bir ayrıntı var, kurguya onu da ekleyince iyi olacak.

Elanora,
Olumlu olmalı bence de. Nedenleri değil ama vardıkları kanı aynı. Bu ortak nokta ikisini yakınlaştıracaktır.

Bilgisayara geçince ikinizi de ekleyeceğim.
Adrian Black
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf
Adrian Black

Lakap : Ad
Nume : 4755

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 8:34 am

Aslında anlaşabileceğim birisin, fakat tanışmamız sırasında aramızda karşılıklı bir antipati oluştu. Olumsuz bir yer, mümkünse.
Tristian Valiant
Flamma Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Tristian Valiant

Lakap : Trist.
Nume : 4742

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 11:24 am

Ehem, saygılar. Very Happy
Düşmanız ama kurgumuz nasıl olsun bilemedim Kıvıl. Very Happy Sence nasıl olsa ki? Rolling Eyes
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 1:57 pm

Ekledim herkesi.
Sevde karaladım bir şeyler ve yine sır olayına döndüm. Acaba Trish ve Lareina arasındaki kurguyu mu yapsak burada? Yani Trist bir konuda Raven'a yamuk yapar, Raven da tek bir sırrı söylememesi gereken tek bir kişiye söyler falan?
Tristian Valiant
Tristian Valiant

Lakap : Trist.
Nume : 4742

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 2:00 pm

Olur olur. Very Happy
Judas S. Juvanolis
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf
Judas S. Juvanolis

Lakap : Jude, Sal
Nume : 4736

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 3:39 pm

Benle de vardi bisey, uzata uzata yaz bakalim Smile)
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 3:55 pm

Kurguyu yazarken ne amaçladım bilmiyorum ama yazdım işte. RP yaparsak adam gibi bir şeyler oturturuz Very Happy
Judas S. Juvanolis
Judas S. Juvanolis

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 3:58 pm

Guzzeal Very Happy
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 4:21 pm

İyi sevindim beğenmene (:
Angel Moreau
Angel Moreau

Nume : 4735

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 6:09 pm

Kendine güvenin ve güzelliğin hoşuma gidiyor. Dışarıdan bakınca baya iyi anlaşıyoruz; ama aramızda tabiki sorunlar var ve bu sorunlar benim sana güvenmeme engel oluyor. İleride o sorunları halleder miyiz, halledemez miyiz bilemiyorum; ama şimdilik arkadaştan öteye geçemiyoruz bu yüzden. Böyle bir şey olabilir. İstersen benim sayfamdan özelliklerime bakarak bir şeyler ekleyebilirsin.
Bernard Lapiere
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Bernard Lapiere

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 4759

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 6:54 pm

Eee, bende kurgu isterim ki *-*
Judas S. Juvanolis
Judas S. Juvanolis

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 8:04 pm

O degil de bence bana takim yapmalisin <3
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 9:24 pm

Angel;
Ekledim, uygun mudur?

Bernard;
En azından nasıl bir kurgu istediğine dair genel bir şey söylesen?

Judas;
Kevin sevmem ama ben Razz
Bernard Lapiere
Bernard Lapiere

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 11:14 am

Hmm. Bilemedim ki ^^ Akrabalık ilişkisi olabilir önceden? Mirasa bağlanabilir gibi ^^
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 12:56 pm

Yazdım bir şeyler What a Face
Bernard Lapiere
Bernard Lapiere

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 1:00 pm

Kusura bakma tam bir kurgum yoktu *-*

Güzel olmuş, teşekkürler Very Happy Akrabalık ne derece? Kuzen falan herhalde? Smile
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 1:10 pm

Evet birinci dereceden kuzen. Raven'ın halasının oğlu Razz
Tessa Dixon

Lakap : Tess
Nume : 4749

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:21 pm

Kıvııll seninle bir kurgumuz olsun istiyoruum.. Tessa elementini fazla çağırmış ve biraz delirmiş biri... Kişilik bozukluğu yaşıyor, bir an sessiz sakin biriyken bir anda öfkeden kuduran, pislik bir insan oluyor.. Kendini kontrol edebildiği zamanlarda karşısındaki kişiye göre hareket eder falan... Kafa dengidir.. Seninle nasıl bir kurgumuz olsun bilmiyorum ama RP yapabileceğimiz şekilde olsun istiyorum...
Anna A. Di Laurentis
Anna A. Di Laurentis

Lakap : Anna, Ann, ikinci adımı bilenler Ady'de der.
Nume : 4761

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:51 pm

Şimdi Anna biraz farklı biridir. Onu yakından tanımayanlar onun deli olduğunu düşünebilirler, çünkü Anna bazen ne yaptığını kendi bile bilmez. Ağlarken aniden gülmeye başlayabilir ya da kahkahalarla gülerken aniden gözyaşlarına boğulabilir. Arkadaşlarına çok değer verir, arkadaşları onun her şeyidir. Ayrıca Anna bazı konularda hassastır ve sinirlenince kendine bile zarar verebilir.

Ona göre eklersin işte. (:
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:42 pm

Ekledim ikinizi de.
@Tessa
Kim olduğunu çıkartamadım ama bana Kıvıl dediğine göre bir muhabbetimiz var Razz Kurguya bir bak bakalım ne diyeceksin. Raven lezbiyen değil ama Tessa kızda başka hisler uyandırmış olabilir diye düşünüyorum. Hani, en nefret ettiği insan tipine bir yakınlık duyabilme sendromu vardır ya, o.
Tessa Dixon

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 8:58 pm

Tatlım ben MS'deki Gizem, Roxanne ve Marquesa olan Very Happy Her ne kadar Tessa'da lezbiyen olmasa da alkolün etkisiyle olmuş olabilir.. Very Happy
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:03 pm

Zaten karşılıklı bir durum olmasın diye düşünüyorum ben. Raven tarafında dönen bir olay ama Tessa olaya nasıl bakar orasını bilemiyorum Razz
Tessa Dixon

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:34 pm

Hoşuna gitmişse bırakmaz senii Razz
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 10:19 pm

Razıyız efendim yeni tatlara açığız Razz
Tessa Dixon

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 10:28 pm

Uuu tamam o zaman Very Happy Kurguyu yenilesek mi ne? Razz
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 10:33 pm

Tam olarak aklındaki neyse yaz döşerim ben Razz
Tessa Dixon

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 10:39 pm

Tutkulu bir aşk yaşayalım Very Happy Sen toprak ben su biz bu götürürüz bu işi Very Happy Her ne kadar kamplara giremesekte boş derslik falan buluruz Very Happy Hani sürekli içli dışlı, mıç mıç, çifte kumrular oluruz Very Happy Oyyy çoğoş olmazz mı? Very Happy İlk görüşte aşk olur bizimkisi? Razz

Raven.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki