Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Site?

2 posters
YazarMesaj
Bernard Lapiere
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf / Sınıf Başkanı
Bernard Lapiere

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 4783

Site? Empty
MesajKonu: Site?   Site? Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 4:18 pm

Evet, okuyan olur mu bunu bile bilmiyorum. Yine de yazıyorum, bir umut.

Bu siteden gerçekten umutluydum. Diğer hiçbir RPG Sitesinde olamayacak kapasitede bir dostluk, bir yaratıcılık, bir kurgu vardı çünkü. Ama anlaşılamayan bir biçimde, site aktifliğini kaybetti. Daha tam anlamıyla başladığımı dahi hissedememiştim.

Şu an rastgele gördüm ve giriş yaptım. Anladım ki gerçekten özlemişim. Siteyi de, ortamı da, arkadaşları da... Niçin yeniden canlandırmıyoruz siteyi? Emin olun, bunu yaparsanız aynı destek tekrar gelecektir. Kendi adıma konuşayım, sonuna değin, burada olacağıma emin olun.

Lakin, gerçekten üzgünüm. Böylesine bir sitenin böylesine boş kalmasına, böylesine pasif kalmasına inanın ki üzüldüm. Bilmiyorum, belki çok daha önemli meseleleri olan insanlarsınız ama beni anlayacağınızı umuyorum, tekrardan aktif olmasa da, yazmak istedim.

Evet, Sercan adlı şahıs, üniversiteye başladığından beri böylesine duygusal işte. Gülün hadi, gülün gülün. Kimin okuduğunu bilemesem de.
Dominus
Admin / Okul Müdürü / Kara Büyü Profesörü
Admin / Okul Müdürü / Kara Büyü Profesörü
Dominus

Lakap : Elementlerin Efendisi.
Nume : 4989

Site? Empty
MesajKonu: Geri: Site?   Site? Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2012 9:11 pm

Ahh... Aradan kaç ay geçmiş, şimdi okuyorum bunu. Açıkçası 2-3 gün önce biri üyelik açıp da e-mail'ime bildirilmiş olmasa, bu siteye tekrar girmek istesem bile giremezdim herhalde, adını bile unutmuştum Very Happy.

Zamanında güzel şeyler yapmışız demek ki, bunca zaman geçmesine rağmen bu tarz şeyler duyuyorum. Açıkçası ben de özlemekteyim eski günleri. Fakat hem hayat, tatildir üniversite tercihleridir falan; hem de niyetlendiğimde beklediğim desteği alamamak, beni bu yaz yeni site düşüncesinden vazgeçirmişti. Ne çok istiyordum oysaki... Fakat her ne kadar yaratıcı bir admin de olsam, yeni bir site işinde teknik konularda yardıma ihtiyacım olacağı aşikar. Ve bu yardımı da bulamadım açıkçası. Belki de yeterince uğraşmadım, bilmiyorum. Ama hala kafamda var bu fikir. Ben gittikten sonra rp diye bir şey kalmamış gibi, duyduğum kadarıyla. Sektör iyice sönmüş. Bu gidişatı değiştirebilecek biri varsa o da benim diye düşünüyorum, ama dediğim gibi... Yetkinforum ile olacak iş değil ki bu. Paralı bir site açmak gerekmekte; her ne kadar para sıkıntı olmasa da, bu site işlerinden pek anlamadığım için elim kolum bağlanmıştı. Mukadderat...

Son bir kez denemeyi düşünüyorum, bakalım bir şeyler bulabilecek miyiz... Ve eğer bazı sorunları halledip kararımı kesin olarak verirsem; hepimizin beklediğine değecek, (o sitede olan arkadaşlar bilir) DreamofOlympos tadında, daha profesyonel bir site ile döneceğiz (:.

Çoğunluk tarafından unutulmuş olsam da, hala hatırlayanların, özleyenlerin olduğunu bilmek sevindirici... Bu dediklerim hayal olarak kalsa bile, her şey için teşekkür ederim sizlere (:.
http://fantasia.my-rpg.com
Bernard Lapiere
Bernard Lapiere

Lakap : Rich, Fred.
Nume : 4783

Site? Empty
MesajKonu: Geri: Site?   Site? Icon_minitimeÇarş. Ara. 12, 2012 12:25 pm

Aylar sonra cevapladığımız sohbet olarak devam ediyor konuşma... Çok iyi anladım seni... Umarım, o gün tekrar gelir, RPG âleminin durumu aşikâr... Üç-beş ay sonraki mesajını görmek üzere, hayırlı günler, iyi şanslar kardeşim... Smile

Site?
1 sayfadaki 1 sayfası