Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Hoş geldiniz!
Fantasia Rpg'ye üye olabilmek için, bir referansa ihtiyacınız var! Eğlenceye başlamanız için bir tanıdığınızın size kefil olması gerekiyor. Eğer Fantasia dünyasına katılmak istiyorsanız ve sitede referans alabileceğiniz bir üye tanımıyorsanız, Fantasia Dünyası'nın efendisi Dominus ile görüşüp şahsi referansını alabilirsiniz: jfr4ever@hotmail.com
Fantasia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasia RPG

İyilerin iyi, kötülerin kötü olmadığı bir dünyada, benliğinizi koruyabilecek misiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yardım

3 posters
YazarMesaj
Joseph Glady
Aqua Öğrencisi / 1. Sınıf
Joseph Glady

Lakap : Josh
Nume : 4801

Yardım Empty
MesajKonu: Yardım   Yardım Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 2:05 pm

Arkadaşlar ben ve bir kaç kişinin daha katılımıyla okullar arası tartışma gibi bir yarışma var. Tez/antitez. Sizlerden yardım istiyorum. Konumuz para mutluluk getirmez. Getirmez'i savunacağız. Eğer denk gelir ya da bildiğiniz değişik konular, resimler, olaylar, haberler varsa paylaşırsan çok mutlu edersiniz beni. Şimdiden teşekkür ederim.
Thomas Miller
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf
Terra Öğrencisi / 1. Sınıf

Lakap : Tom
Nume : 4761

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 2:50 pm

Çok zengin bir hayat süren her itediğini elde eden Ford'un oğlu bir gün odasında ölü bulunmuş ve yazdığı notta şöyle demiş:HAYATTA HER ŞEYİN TADINA VARDIM HER ŞEYİ ELDE ETTİM AMA SADECE ÖLÜMÜN TADINA VARAMADIM MERAK ETTİM İNTİHARIMIN SEBEBİDİR...

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Joseph Glady
Joseph Glady

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 8:23 pm

Teşekkür ederim.
Arutha ConDoin
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Aer Öğrencisi / 1. Sınıf
Arutha ConDoin

Lakap : art,tha,doin
Nume : 4770

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 9:40 am

Para ve mutluluk sana bir şeylerden feda etmeyi gerektirir (bknz.illiminati) sen mj nin bir ilaç KAZASIYLA mı öldüğünü sanıyorsun ya da tupac'in nasıl öldürüldüğünü onların amaçları doğrultusunda ünlü ve paralı olursun.Bir kukla olursun sen curt cobain'in uyuşturucudan mı gittiğini düşünmektesin ya da birçok ünlünün değişik şekilde öldüğünü görmeyeceğini mi sanıyorsun.Herşey o illimaniti ye bağlı.inkar edecek kişi var mı burda bu yazdıklarımı
Joseph Glady
Joseph Glady

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 7:55 pm

İllüminati'yi biliyorum Masonluk cart curt bunlar bana yardımcı olmayacak. Yine de sağol ^^

Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası